“Minu imeline muutumine” –

Postitus vanast blogist 17.03.16.

Osa 3 Hooaeg 3.

Pean ausalt tunnistama, et sellest saatest kokkuvõtet oli väga raske teha. Vaatasin saadet lausa mitu korda, et mõtteid koguda. Kuna ma keskendun ilukirurgilistele teemadele, siis selle saate puhul olid esiplaanil teised teemad. Saate leiab SIIT. 

Saates osalejal oli suur nina. Probleemiks olid ka hambad ning välja veninud rinnad. Arvestades, et naine oli sünnitanud 4 last, siis selle kohta oli väga ilus figuur.

Kuid kohe saate algusest peale jäi silma, et naisel oli väga madal enesehinnang. Kindlasti oli see kannatada saanud minevikus koolikiusamise tagajärjel. Jällegi koht, mis paneb mõtlema – kui kahjulikult võib inimesele mõjuda koolikiusamine ning kui palju see võib mõjutada inimese elu tulevikus? Kas kiusajad sellele mõtlevad?

Kindlasti oleks olnud vajalik psühholoogiline nõustamine. Mees tõi saates välja asjaolu, et naisel oli muutunud kinnisideeks NINA ja see mõjutas väga oluliselt kõike. Naine seostas kõike oma väimusega. Väga õrna hingega naisterahvas. Saatel oli seebiooperi maik juures ja nii see ilukirurgiline osa kadus minu jaoks kuidagi liiga tahaplaanile.

Hambaarstil selgus, et naisel on lõualuus tsüst, mis tuleb eemaldada ja saates edasi osalemine muutus võimatuks. Saates osaleja oli selle üle väga õnnetu. Samas ikkagi väga hea, et see tsüst sedasi avastati. Kui poleks ta saatesse pääsenud, siis arvatavasti oleks see asi avastatud alles siis, kui asi oleks juba väga paha olnud. Õnneks imeline muutumine jätkus peale tsüsti eemaldamist.

Tore oli näha, et olenemata keerulistest suhetest lapsevanemate suhtlemine oli paranenud ja laste isa oli lastele kui ka laste emale toeks ning abiks.

Ninaga tehti ilus töö. Sellel korral jään iluoperatsioonide osas napisõnaliseks. Kogu saate jooksul jäi kõrvu asju, mis rohkem kuuluvad psühholoogide valdkonda.

Lõputseremoonial häiris üks asi – PARUKAS. Tekkis küsimus, et mis juuksuri juures juhtus ja miks lõpuks pandi parukas. Igatahes see saade oli kuidagi teistsugune.

Kindlasti oli sellele naisele saates osalemine kasuks. 3 aastaga läbis muutuse nii väliselt kui ka sisemiselt. Tänu operatsioonidele enesehinnang tõusis. Saate jooksul oli näha kuidas naine sisemiselt muutus koos operatsioonidega. Jällegi tõestus, kuidas inimese välimus muudab enesekindlust paremuse või halvemuse poole.

Igatahes jah, selline saade…

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s