“Minu imeline muutumine” – Jokkerist sai kena prints

Postitus vanast blogist 05.11.2015.

Osa 2 Hooaeg 2.

Mulle see saade kohe väga-väga meeldis. Saates oli tunda sellist mõnusat energiat ja need noored lihtsalt olid nii armad ja nunnud. Paaril korral tuli lausa pisar silma. Kuid aitab heietamisest ja vaatame saadet teise nurga alt. Saate leiab SIIT.

Saatesse oli valitud väga õige inimene. Tõesti sellel noormehel oli vaja abi välimuse muutmiseks. Hammaste olukord oli väga halb ja oligi viimane aeg midagi ette võtta. Avarii tagajärjel olid näos märgatavad armid. Mina esimest korda elus nägin päris “Jokkeri” naeratust. Ning prillidest vabanemine oli vajalik, kuna tegemist oli mootorrattaga sõitjaga.

Saates mitmel korral mainiti hambaarsti hirmu. Kui inimesed saavad väga halva hambaarsti kogemuse ja peale seda lihtsalt enam ei julgeta hambaarstile minna. Ja mida hullemaks olukord läheb seda õudsam tundub hambaarstile minek. Saates osaleja oli ikka väga tubli. Selle saate jooksul sai lahti hambaarsti hirmust ja sai lõpuks ilusa naeratuse. Mõelda vaid, 15 aastat ei olnud inimesel hambaid ja mida kõike pidi selle tõttu taluma? Aga eriti armas oli see, et noored abiellusid, olenemata sellest, et mehel alles proovihambad suus olid. Väga lahedad. Awww. Noorte unistused järjest täitusid.

Ja tegelikult me ei tohiks kunagi halvustavalt suhtuda sellesse, kui inimesel on hambad katki. Selleks võivad olla erinevad põhjused. Hirm hambaarstide ees, tervislikud põhjused või puuduvad rahalised vahendid. Hambaravi on kallis ning kahjuks selle tõttu võib see teenus jääda inimestele kättesaamatuks. Tean omast kogemustest, sest minul on kõik need nimetatud põhjused korraga ning selle tõttu naeratus kipub periooditi korralikult lonkama. Tean seda tunnet, kui ebamugav on olla, kui naeratus ei ole korras. Alati on hirm, et mida inimesed mõtlevad ja kohati on häbi. Teised ju ei tea seda, et inimestel võib tervislikel põhjustel olla probleeme hammastega ning olukorraga tegeletakse, aga seda ei ole alati näha.

Jokkeri armi osas tehti ära väga hea töö. See on arusaadav, et arme alati ei saa täielikult kaotada, aga on võimalik arme siluda. Ja saadi hakkama väga ilusa tööga. Inimese välimus oli kohe märgatavalt ilusam.

Muigama ajas stilisti teema ja tegelikult naersin nii, et pisarad tulid silma. Ma oleks arvatavasti samamoodi nurisenud nende kohutavate jakkide osas. Noo, kes sellist asja kannaks, need nägid nii vanamoelised välja. Vahel on ikka väga imelikud asjad moes.

Tõesti väga tore saade oli. Saates osaleja oli seda lotovõitu väärt. Ning kuna noored hakkasid pere looma, siis lastele mõeldes tõesti oli selline muutus väga vajalik. Lapsevanema välimus võib mõjutada lapsi ja just siis, kui laps hakkab lasteaias või koolis käima.

Saate lõpus oli muutus märgatav. Vot kui palju mõjutab välimust ilus hammastega naeratus ja prillidest vabanemine. Ning saatemeeskond sai väga hea tööga hakkama. Kiitus kõigile!

51307-saade2

Teiste saadete kirjutised leiab TV “Minu imeline muutumine” rubriigist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s