“Minu imeline muutumine” – tõesti imeline muutumine

Postitus vanast blogist 12.11.15

Osa 3 Hooaeg 2.

Istusin rahulikult köögis ja äkki tuli laps “Emme, emme, su saade hakkas”. Ise veel mõtlesin, et huvitav, mis saade. Ma ju ei ole teleka vaataja. Ja siis äkki ärkasin. Juba kolmapäev. Tormasin tuppa, istusin oma märkmikuga teleka ette ja jäin põnevusega vaatama. Tõesti, see ongi üks vähestest saadetest, mida vaatan telekast. Saate leiate SIIT.

Tegelikult soovitan seda saadet kõigil vaadata. Tänapäeval on ülekaal tõsine probleem. See saade on selles mõttes väga hea näide, et mis juhtub siis, kui kehakaaluga ei hakata kohe tegelema. Tekkinud probleemide lahendamine ja parandamine on hiljem keeruline. Teisisõnu kui on näha, et kaal hakkab tõusma, siis tuleks ikkagi kohe sekkuda ja tegutseda.

Asume vaatama!

Saatesse oli valitud väga õige inimene, kellel oli probleemiks suur ülekaal. Saates osaleja väga meeldis, sest kirjeldas probleeme, mis on tekkinud seoses ülekaaluga. Ning tegelikult kogu saate jooksul andis palju olulist infot edasi. Ise oli väga motiveeritud ja sihikindel. Olen kindel, et selle saate nii eduka muutumise taga oligi saates osaleja, sest tegi ära väga suure töö. Saates osalejale tehti eelnevalt maovähenduse operatsioon.

Arstide konsiiliumil väga hästi seletati lahti, mis juhtub inimesega peale nii suurt kaalu langust ning milliseid operatsioone on vaja teha. Tõesti peale nii suurt kaalulangust tekib probleem, sest inimese nahk hakkab rippuma ning operatsioonidega on võimalik üleliigset nahka eemaldada.

Tegelikult peaksin kogu saate siia kirjutama, sest see saade lihtsalt oli nii informatiivne. Soovitan saadet hoolega vaadata. Kõik vajalik info oli kaadris olemas. Ilusasti lõigud operatsioonidest. Samuti saates osaleja kogu saate jooksul rääkis ka oma kogemustest, mis on tegelikult väga oluline. Arstid andsid väga palju olulist infot ja seletasid asju selgelt lahti (kuigi väga palju meditsiinilisi termineid käis läbi ja alguses on keeruline aru saada).

Kokkuvõtteks saates aidati taastada naise ilu, mis oli suure kaalutõusuga kaduma läinud. Ja saadi hakkama väga suure ja hea tööga. Muutumine on silmnähtav. Tõesti lõputseremoonial oli raske uskuda, et tegemist on sama naisega.

Siinkohal tahan välja tuua ühe teema, mida tseremoonial mainiti. Tegelikult on see teema, millest tuleks rohkem rääkida. Kui inimesed võtavad endale eesmärgiks võtta kaalust nii palju alla, siis kiputakse arvama, et soovitud kaaluni jõudes on kõik ilus ja korras. Kuid tegelikult ei arvestata sellega, millised tagajärjed võivad tekkida ja milliseks muutub keha. Paratamatult tekib liigset nahka ja alati see ei tõmbu kokku tagasi. Siinkohal mind hakkas huvitama, et kas kõigil jääb see nahk sedasi rippuma. Silma on jäänud, et noorematel inimestel mingil määral tõmbub see nahk tagasi. Või mängib rolli ka see, kui suur on kaalulangus olnud? Hetkel ei meenuks, et avalikult kusagil oleks kirjutatud sellistest muredest ja teemadest (hiljem otsides leidsin artikli tosiasi-suurest-kaalulangusest-millest-keegi-raakida-ei-taha). Samuti peale kaalulangust näevad inimesed vanemad välja. Seda oli saates väga hästi näha peale kaalulangust ja enne näo operatsiooni.

Igatahes see saade oli informatiivne. Tegelikult peaksid inimesed ikkagi kohe reageerima, kui kaal hakkab suurenema. See on kahjulik nii tervisele kui ka välimusele. Saade andis väga hea ülevaate, milliseid operatsioone on vaja, et taastada inimese välimus.

Kuna see imeline muutumine mulle nii väga meeldis, siis tegin saates osalejaga intervjuu laadse postituse ja seda saab lugeda SIIT.

Teiste saadete kirjutised leiab TV “Minu imeline muutumine” rubriigist

 

Advertisements

One comment

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s