SHEERI KAMA JA VÕIDA KÄKK

e5ba3-sheeri

FB on huvitav koht. Nimelt tätoveerijad ja salongid korraldavad ka mänge, et laikijate ja jagajate vahel loositakse välja tasuta tätoveeringuid. Iseenesest on see ju hea idee, kuid mõnel korral, kui hakata uurima tätoveeringute kvaliteeti, siis tekib ahastus.

Inimesed, kas Te tõesti ei vaata sellises mängus osaledes tätoveerijate tehtud tätoveeringuid? Neid vaadates on ju kohe näha, et arvatavasti saadav tätoveering saab olema sama kohutav nagu on kaustas olevad tätoveeringud. 

Juba aastaid tagasi panin tähele kummalist teemat. Nimelt FB inimeste arv tätoveerijate lehtedel. Kuidas on nii, et mõnel tätoveerijal/salongil on märgatavalt palju laikijaid lehel samas tööde kvaliteeti vaadates tekib tõsine küsimärk. Ja siis jäigi silma, et just nende FB mängudega kunstlikult suurendatakse inimeste arvu. Nende mängudega meelitatakse inimesi oma lehte laikima ja jagama. Inimestele meeldivad tasuta asjad kuid inimestele jääb kahe silma vahele tätoveeringute kvaliteet. Nende mängudega ju tehakse reklaami ja otsitakse uusi kliente. Ja on silma jäänud, et neid mänge korraldavad tätoveerijad, kelle tööd ja tegemised on suhteliselt kesised või lausa kehvad. Muidugi on erandeid ja vahel korralikud salongid teevad ka selliseid mänge.

Kindlasti on probleemiks see, et inimesed ei ole ennast piisavalt tätoveeringute osas harinud. Samas paljud ju sooviksid tasuta tätoveeringut ja siis osaletakse sellistes mängudes süvenemata tätoveeringute kvaliteeti.

Soovitaks lihtsalt enne mängus osalemist hoolega vaadata üle tätoveerija eelnevad tööd ja kas nähtu vastab Teie tätoveeringu ootustele. Vaadata ka teiste tätoveerijate töid ja tegemisi. Sedasi õpite võrdlema, mis on hea kvaliteet ja mis mitte. Kui on näha, et asi on kehva, siis oleks mõtekas mitte osaleda. Sest sedasi laikides ja jagades võib keegi teine kusagil saada oma nahale ebakvaliteetse tätoveeringu.

Kuid see õudus ei piirdu vaid FB mängudega. Siit sealt jääb veel huvitavaid lõkse silma. Näiteks googeldades tätoveerijaid, siis kohe kõige ees on reklaamid, mis on kinni makstud ja kahjuks on need kehvade tätoveerijate omad. Silma on jäänud ka sooduskupongide müümised ja tihti on need ka kehvade tätoveerijate teenusele. Üldiselt head tätoveerijad ei reklaami oma teenust.

Inimesed lihtsalt võiksid hoolikamalt vaadata ja hinnata, enne kui osalevad sellistes mängudes. See on ju kõigest reklaam ja Te võite mängus osaledes reklaamida väga halba salongi või tätoveerijat.

 

Advertisements

One comment

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s