Silikoonist ehted

Järgmine puudutab venitatud kõrvaaukudega inimesi. Silikoon on materjal, mida absoluutselt ei soovitata. Probleem on jällegi materjalis. Jah öeldakse SILIKOON, kuid millest see materjal kokku on segatud, seda ei tea mitte keegi. Pole ka reglementeeritud, mis koostisosad täpselt selle materjali sees olema peaksid või millistes vahekordades. Seega te panete kõrva midagi teadmatut ja keemilist. Samuti ei ole ohutus tagatud.

Kindlasti ei tohiks silikoonist ehteid kasutada värskeks kõrvaaugu venitamiseks!!!

Kahjuks on ka levinud silikoonist ehetega venitamine. See on õuduste tipp. Surutaks silikoonist ehe “tunnel” kokku ja pannakse kõrva oma tegelikkuses kantavast suurusest suurem ehe. Lastakse sellel siis paisuda. Kuid silikoon on ju selline kummine ja haakub nahaga. Lõpptulemuseks nahk rebeneb mitmetest kohtadest. Paljud on selle võttega oma kõrvaaugud lõhkunud.

Lisaks tuleb arvestada sellega, et kui öösel magada eheteta, siis hommikul enne silikoonist tunnelite panemist hoolega õlitada kõrvaauke. Tihti võib juhtuda, et hommikuks ikkagi kõrvaaugud on natuke kokku tõmbunud ja silikoonist ehet pannes võib kogemata tekitada rebendeid.

Väga õhukesed silikoonist tunnelid võivad öösel magades kokku vetruda ja kõrvaauk võib selle tulemusena kahaneda.

Aga üldiselt ikkagi silikoonist ehteid ei tasuks kanda. Inimesed on kurtnud kõrvaaukude kuivust, kiiresti tekkivat halba lõhna, ärritust, kergesti vigastanud kõrvaauke kuna materjal on kummine jne. Pole teada, millised keemilised ained võivad neid kandes kehasse imbuda jne.

Kuid on olemas silikoonist ehted, mida võib kanda. 

www.kaossoftwear.com

See on siis ainuke silikoonist ehe, mida võib kanda. Selle koostises olevad materjalid on teada ning need materjalid on ohutud. Müügikohas tunneb selle ehte ära, et tal on vastav märge peal. Samuti ei tohi seda kanda värske venituse puhul.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s