“Minu imeline muutumine” – habemega naine ja volbriöö kaunitar

Postitus vanast blogist 26.11.15

Osa 5 Hooaeg 2.

Sellel korral saab vaadata lausa kahe naise imelist muutumist ja tõesti mõlemad naised väga vajasid seda võimalust. Saate leiame SIIT

Esimesel muutujal oli probleemiks habe. Tekkis küsimus, et kas on pöördutud selle murega günekoloogi juurde, sest see kõik meenutas polütsüstiliste munasarjade sündroomi. Tegelikult on näol kasvavate karvade probleem tavaline ja tõesti sellel teemal ei kiputa rääkima. Ei lähe ju sõbrannale kurtma, et hommikul habeme ja vuntsi ajamine on tüütu tegevus. Suurenenud karvakasvu taga võib olla hormonaalsed muutused või muud tervislikud põhjused, et tasuks ka selle mõelda ja arstile mainida. Saates osalejal oli tõsine habe ja probleem lahendati fotoepilatsiooniga. Kunagi kirjutan pikemalt nii fotoepilatsioonist kui ka laserepilatsioonist.

Läbi interneti koduse treeningu idee on väga hea. Treening kodust lahkumata. Hmmm, papptaldrikutega trenni teha, äkki peaks proovima.

Saates oli näha, kuidas muudatused andsid inimesele julguse ja enesekindluse. Tõesti olles habemega naine, siis on keeruline olla naiselik. Ja lõputseremoonial oli näha, kuidas posisilikust nukrast naisest sai julge naiselik naine. Väga tore muutus oli ja üks minu lemmikuid.

Teiseks osaliseks oli valitud inimene, kes tõesti vajas seda õnne. Osalejal ei olnud suus mitte ühtegi tervet hammast. Kohati mul oli sellest naisest nii kahju. Mõelda vaid, mis valu ja piin see võis olla, kui kõik need hambad järjest korraga lagunesid ja valutasid. Ja kuidas on võimali, et hammaste olukord nii halvaks sai muutuda. Osaleja mainis, et riigis kus elas, on hammaste parandamine veel kallim kui Eestis, ning selle tõttu jäi hambaravi kättesaamatuks.

Ja see kõikide hammaste välja tõmbamine ja suu paranemine. Uued proteesid saab ju alles siis, kui kõik on paranenud. Ja see hammasteta olek. Selle saate jooksul oli näha, kuidas hambad mõjutavad inimese välimust ja inimest ennast. Samuti ka inimese elu, sest koleda naeratusega tööle on raske saada. Osaleja ise oli särav isiksus ja väga tore oli seda muutumist näha. Lõpuks oli naise välimus kooskõlas naise sisemusega.

Siinkohal ikka ja jälle paneb mõtlema, et miks ikkagi inimestel on hammastega nii palju probleeme. Kas on seos hooldamises või toitumises? Ikka ja jälle mainitakse, et hambaravi on kallis ja selle tõttu kättesaamatu. Tekib küsimus, miks ikkagi riik selles osas midagi ette ei võta? Kas meie riigi nägu ongi hambutu? Tegelikult jääb silma, et paljudel inimestel on hammastega probleeme. Ja eks ma tean omast kogemusest, et kui keeruline on töövõimetuspensionärina lubada endale hambaravi. Ainukese asjana, mida oskan soovitada, nii kui hammastesse hakkavad augud tekkima, siis ikkagi kohe hambaarstile minna. Leida rahalised vahendid, sest aja möödudes muutub probleem suuremaks ja hiljem on kahju liiga suur ning parandamine kujuneb palju kallimaks.

Ja sedasi lõppes “Minu imeline muutumine” teine hooaeg. Oli põnev hooaeg ja näidati erinevaid muudatusi. Väga oluline just inimestele, kes ka sooviksid muudatusi ja ehk selline saade andis julgust juurde, et tõesti tänu ilukirurgiale on võimalik saavutada ilusam välimus. Muidugi operatsioonid on kallid, samas kui inimene saab tagasi enesekindluse, siis tulevikus see korvab kulutused. Inimene on enesekindlam, saab näiteks tänu sellele tööalaselt edasi liikuda jne. Minu jaoks oli huvitav vaadata ja sellest kirjutada. Kui huvitav just lugejale sellised kirjutised on, seda ma ei teagi. Igatahes jään ootama uut hooaega, et siis jälle usinasti vaadata ja kirjutada.

Teiste saadete kohta saab lugeda TV “Minu imeline muutumine”.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s