Noor naine sai tagasi noorusliku välimuse

Postitus vanast blogist 25.03.16

Hooaeg 3 Osa 4.

See “Minu imeline muutumine” oli tõsiselt hea ja mulle see saade kohe väga-väga meeldis. Kindlasti vaieldamatult üks lemmikuid sellel hooajal. Asjalik, konkreetne ning palju olulist ja huvitavat infot. Kuid asume siis seda saadet vaatama ja kaasa elama.

Saatesse oli valitud väga asjalik noor naine, kelle igapäevast elu varjutas hambutu naeratus. Tegelikult oli kena naine selle hetkeni, kuni hakkas rääkima. Hammaste olukord oli väga halb. Tegelikult kogu selle saate hooajast kumab läbi see, et inimestel on tõesti probleeme hammastega. Ning selles saates väga hästi toodi välja, kuidas hammaste halb olukord muudab inimese igapäevast elu. Piinlikus, ebamugavustunne, madalam enesehinnang, häbi, raskused suhtlemisel ja tööle saamisel.

Tõesti RIIK peaks ka seda saadet vaatama ja analüüsima. Ehk siis jõuab kohale, et inimestel on hambaravi osas tõsiselt abi vaja. Riigile on see ju kahjuks, kui inimene ei saa tööle minna, sest hammaste olukord saab takistuseks. Ning probleemid hammastega tekitavad probleeme tervisele. Samuti oleks vaja inimesi rohkem julgustada, sest paljudel on tekkinud hirm hambaravi osas, sest kunagi on saadud väga ebameeldiv kogemus. Selles osas on see saade samuti hea näide, et tänapäeval on hambaravi meeldivam kui kunagi kauges minevikus. Ning selle hirmu ületamine tasub ära.

Noorel naisel oli mureks kõhu piirkond, mis oli rasedustega ning kehakaalu tõusude ja langustega välja veninud. Samuti olid rinnad välja veninud. Ning väike ülekaal, mis oli tekkinud stressist hammastega seoses.

SUITSETAMINE on kole harjumus ja sõltuvus. Kuigi tänapäeval on selle kohta nii palju infot, kuidas suitsetamine kahjustab inimeste tervist, siis ikkagi inimesed kahjustavad oma tervist edasi. Ja ma tahaks kiita kõiki neid inimesi, kes on suutnud ennast sellest sõltuvusest lahti rebida. TE OLETE VÄGA TUBLID!!! Sest kahjuks on näha, et osadel inimestel on sellest ringist välja saamine väga raske ja vahel ei õnnestugi. Siinkohal ma isegi ei pane pahaks, et saates osalejal ei õnnestunud suitsetamisest täielikult loobuda, sest ma tean omast käest, kui keeruliseks see võib osutuda. Kuid see on tegelikult teema, mida inimesed peaksid rohkem teadvustama. Suitsetamise tagajärjed võivad aastatega välja lüüa ja vahel siis enam ei olegi võimalik midagi päästa. Näiteks kui inimene saab kopsuvähi, siis see on ju tegelikult kohutav tagajärg. Lihtsalt üks sõltuvus tapab inimese ja alles siis jõuab kohale, et elupäevad lõpetab üks kole harjumus ja sõltuvus.

Oo ja mu lemmik osa. Operatsioonid. Mis mulle selle saate (kõikide saadete) juures väga meeldib – kirurg seletab kogu protseduuri ajal lahti, mida ta täpselt teeb. Saates on juurde kommenteeritud olulist infot, mida operatsioonidega seoses inimestel oleks vaja teada. Tõesti ei ole nii, et siusips noa alla ja juba ongi kõik ilus.

Hammaste osas oli jällegi väga palju olulist infot. Näiteks mina ei teadnud, et hambaimplantaatide osas suitsetamine on vastunäidustatud. Kuna inimestel on hammastega palju probleeme, siis võiks olla rohkem infot hammaste hügieeni osas (pean silmas üleüldisemalt). Kindlasti on toitumine ka üks väga oluline tegur, millele kohe ei mõelda. Tänapäeval ülemaailmselt on inimestel rohkem hammastega probleeme ja suurt rolli mängib toit. Osad toidud lõhuvad oluliselt rohkem hambaid. Kindlasti saates osaleja oleks võinud suitsetamisest loobumise osas rohkem vaeva näha, sest nagu ka saates mainiti, et suitsetamine lõpuks rikub proteesid. Milleks kogu see töö ja vaev, kui inimene rikub lõpptulemuse suitsetamisega?

Enne rindade operatsiooni oli näha kõhuplastika tulemust ja see oli ilus. Rindade operatsiooni osa oli ka väga hariv, sest kirurg seletas kõik väga ilusti lahti. Ning lõpptulemus oli ilus ja loomulik. Rinnaoperatsioonidest leiab palju vajalikku infot www.christinasclinic.ee

Igatahes lõputseremoonia ajal tekkis WOW efekt. Noor naine nägi välja naiselik ja loomulikult ilus. See meeldiski tegelikult kõige rohkem, et kõik oli täpselt paigas ja ei olnud üle pingutatud. Oli rõhutatud naise loomulikku ilu ja silm lausa puhkas tulemust vaadates. Tõesti saates osaleja muutumine oli imeline. Noor naine sai tagasi noorusliku ilu, mis on tema eale vastav. Ja see naeratus, kindlasti selle naeratusega hakkab muutuma elu vaid paremuse poole.

Teiste saadete kohta saab lugeda TV “Minu imeline muutumine”.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s