Püsimeigi blogi

Algselt plaanisin pikalt ja laialt kirjutada püsimeigi teemadel, aga see teema on väga mahukas ning siis ma avastasin Püsimeigi blogi ja soovitan inimestel seda lugeda. Väga põhjalikult on olemas kõik teemad, mida tasuks teada enne püsimeigi tegemist. 

Omalt poolt soovitaksin enne püsimeigi tegija valimist hoolega uurida ja vaadata püsimeigi tegijate tehtud töösid. Ise tuleb ära teha korralik eeltöö. Ainult soovitustele alati tugineda ei saa. Tasuks läbi vaadata võimalikult palju erinevate püsmeigi tegijate portfoolioid, siis õpib paremini eristama, kelle tööd on head ja kelle omad ei ole head.

Püsimeigi osas on aastatega toimunud jõudsalt edasi arenemist ja tasuks pöörduda püsimeigi tegija juurde, kes on kogenud ning aastate jooksul oma teadmisi ja oskuseid täiendanud. Algajaid mina isiklikult ei soovita. Ma saan aru, et ka algaja peab õppima ja harjutama. Enne kui lasete algajal oma näole midagi teha, siis soovitaks hoolega vaadata algajate tehtud töösid ja uurida, kes on olnud õpetaja. Eelnevatest töödest piltide puudumisel ei tasu riskida, sest siis ei ole teada, millise tulemuse saab.

Kahjuks väga vähe leiab pilte selle kohta, et milliseks ajaga püsimeik muutub. Kui hoolega vaadata püsimeigi tegijate pilte, siis vahel on võimalik näha “enne” piltidel ebaõnnestunud või kulunud püsimeiki.

Mind isiklikult teeb murelikuks see, et viimastel aastatel on tekkinud väga palju püsimeigi tegijaid. Vahel on kohe näha, et tulemused ei ole ilusad. Nii nagu tätoveerijatel on oma käekiri, siis ka püsmeigi tegijate puhul on näha oma käekirja. Näiteks ilumessil toimus püsimeigi võistlus ja  seal oli selgelt näha, kui erinevad olid tulemused.

Igatahes soovitan põhjalikult tutvuda Püsimeigi blogiga. Ma ise ei hakka neid teemasid uuesti kirjutama kuna kõik on põhjalikult juba olemas.

Ilus püsimeik kaunistab inimest kuid inetu püsimeik rikub inimese välimuse ja kuna püsimeik on nahal aastaid, siis tasuks hoolega uurida ja vaadata.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s