Näide heast ja halvast tattoo heategevusprojektist

10.detsember toimub Pirados Studios heategevuslik tattooprojekt “Heategu Sinu nahal” ja tätoveeringutest saadud tulu annetatakse Peetri Lastekodu noorteleInfo. See heategevusprojekt jäi juba eelmisel aastal positiivselt silma ja kiidusõnad (kvaliteetsed tätoveerijad annavad oma panuse heategevusse)!

Kuid on ka erandeid, mille puhul ma leian, et tätoveerija heategevusaktsioon ei ole päris OK. Vahel harva jääb selliseid nutuseid projekte silma. Viimane oli seotud Pesaleidja heategevusüritusega.Ma nägin ammu seda infot ja juba siis vaatasin õudusega tätoveerija eelnevaid töösid ning olin segaduses, et kuidas üldse sellise kvaliteediga tätoveerija on seotud sellise armsa heategevusaktsiooniga. Siis juba kassisõbrad uurisid minu käest tätoveerija kohta infot, et kas antud tätoveerija teeb head tööd. Viitasin, et ei ole OK (kunstiliselt väga kehva ja eriti just joonte töö) ja üks vestlus toimus Pesaleidja lehel. Avalikult kirjutasin selles teemast, et Pesaleida töölised mõistaksid, et heategevusaktiooniga tehakse inimestele ebakvaliteetseid tätoveeringuid. Lisaks minul kui ka teistel tekkis küsitavus hügieeni osas. Tätoveerijad heategevusaktsioonide puhul teostavad tööd vastavates tingimustes ja tavaliselt oma stuudiotes. Antud tätoveerija tätoveerib inimesi Pesaleidja ruumides. Ei tundu nagu päris OK??? Ma soovisin viidata, et asi ei ole OK ja selle peale mu tekst kustutati ning mind blokeeriti. Nojah. Lihtsalt kahju, et kassiarmastajad saavad oma nahale kehva kvaliteediga tätoveeringuid ja Pesaleidja olulise info peale sedasi käitus.

Paar sellist väga valet või veidrat heategevusaktsiooni on veel aastate jooksul silma jäänud. Vahel on kvaliteet kehva ja vahel heategevus ise on kuidagi kummaline. Heategevus on hea, kuid see tähendab seda, et tätoveerija peab tagama ka hea ja kvaliteetse töö. Tätoveeringu soovija ja tätoveerija omavahelise koostöö tulemusena annetavad raha heategevuseks, kuid mis saab siis, kui heategevusega saab inimene oma nahale midagi ebakvaliteetset? Kahetseb hiljem oma heategu? Maksab veel raha selleks, et parandada heategevusega saadud tätoveering?

Õnneks need on sellised harvad erandid 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s