Näide heast ja halvast tattoo heategevusprojektist

10.detsember toimub Pirados Studios heategevuslik tattooprojekt “Heategu Sinu nahal” ja tätoveeringutest saadud tulu annetatakse Peetri Lastekodu noorteleInfo. See heategevusprojekt jäi juba eelmisel aastal positiivselt silma ja kiidusõnad (kvaliteetsed tätoveerijad annavad oma panuse heategevusse)!

Aastate jooksul on jäänud veel veel igasuguseid huvitavaid ja kasulikke heategevusprojekte tätoveerijate poolt. Kuid kahjuks on ka erandeid, mille puhul leian, et tätoveerija heategevusaktsioon ei ole päris OK. Vahel harva jääb silma selliseid nutuseid projekte ja üks oli seotud ühe kasside varjupaiga heategevusüritusega.Ma nägin ammu seda infot ja juba siis vaatasin õudusega tätoveerija eelnevaid töösid ning olin segaduses, et kuidas üldse sellise kvaliteediga tätoveerija on seotud sellise armsa heategevusaktsiooniga. Siis juba kassisõbrad uurisid minu käest tätoveerija kohta infot, et kas antud tätoveerija teeb head tööd. Viitasin, et ei ole OK (kunstiliselt väga kehva ja eriti just joonte töö) ja üks vestlus toimus kasside varjupaiga lehel. Avalikult kirjutasin selles teemast, et sealsed töölised mõistaksid, et heategevusaktiooniga tehakse inimestele ebakvaliteetseid tätoveeringuid. Lisaks minul kui ka teistel tekkis küsitavus hügieeni osas. Tätoveerijad heategevusaktsioonide puhul teostavad tööd vastavates tingimustes ja tavaliselt oma stuudiotes. Antud heategevusürituse puhul tätoveerija  plaanis (ja hiljem ka seda tegi) tätoveerida loomade varjupaiga ruumides. Ei tundu nagu päris OK??? Ma soovisin viidata, et asi ei ole OK ja selle peale mu tekst kustutati ning mind blokeeriti. Nojah. Lihtsalt kahju, et kassiarmastajad saavad oma nahale kehva kvaliteediga tätoveeringuid ja kasside varjupaik olulise info peale sedasi käitus.

Paar sellist väga valet või veidrat heategevusaktsiooni on veel aastate jooksul silma jäänud. Vahel on tätoveerija tätoveeringute kvaliteet kehva ja vahel heategevus ise on kuidagi kummaline. Heategevus on hea, kuid see tähendab seda, et tätoveerija peab tagama ka hea ja kvaliteetse töö. Tätoveeringu soovija ja tätoveerija omavahelise koostöö tulemusena annetavad raha heategevuseks, kuid mis siis saab, kui heategevuse käigus saab inimene oma nahale midagi ebakvaliteetset? Kahetseb hiljem oma heategu? Maksab veel raha selleks, et parandada heategevusega saadud tätoveering?

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s