TÄTOVEERIJAD EESTIS

Siia lehele kogun kokku Eesti tätoveerijate kohta info, et inimestel oleks võimalik vaadata ja uurida ning leida oma tätoveeringu soovile õige tätoveerija. Jooksvalt parandan ja täiendan. Vabandan, kui mõned lingid ei tööta või info on vale, sest tätoveerimise maastikul koguaeg toimuvad muudatused ning ei jõua kõigega kursis olla. Info koostatud 8.06.2016 ning viimati parandatud 07.02.2018

 – – – TALLINN – – – 

Tallinnas on väga palju tätoveerijaid. Julgeks väita, et tätoveerimise keskus, kus on võimalik saada tätoveeringuid igale maitsele.

BAD PEN PAL – tätoveerijad Kaspar KannelmäeCorey Tomlins, Sten-Martin Sinisaar, Greta Tooming. Tätoveerimise salong, kus tehakse inimese nahale kunsti. Ning hetkel tätoveerib selles salongis ka Allan Tuul (zero.kaos).

WARWINK TATTOO STUDIO – tätoveerja Roman Warwink – valiti 2015 aasta parimaks tätoveerijaks ja kindlasti üks parimaid tätoveerijaid Eestis. Kunstiliselt väga kõrge tasemega tööd. Palju värve.

PRIIT SALUSOO – tätoveeringutest kumab süngemat poolt ja huvitavalt sürrealistlikud. Kunstiliselt väga kõrge tasemega tätoveeringud.

ALEX ANT – väga hea tasemega portree tätoveeringud.

ANN KEEVALLIK – palju ilusaid kunstilisi ja värvilisi tätoveeringuid.

DENISS SVD SUHHANOV – black and grey, realsm, väga hea tasemega.

YURGA TATAU – tätoveerija Yurga Vait tegeleb enamasti mustritega, k.a. Polüneesia motiivid. Kui olete huvitatud polüneesia tätoveeringutest, siis soovitaks eelnevalt natuke uurida nende tätoveeringute tausta. Kindlasti inimestel tekib küsimus kujundite tähenduste osas, siis tavainimesele võib enamus nendest tätoveerida.

SAMÖVAR – tätoveerija Ilja Veg. Huvitava stiili ja käekirjaga tätoveeringud.

Red Mountain

Lotta Ojaver

Tattoos By Piret Valdna

MAMAS PRIDE TATTOO STUDIO – tätoveerijad Kaili Aavik, Liisa Addi (tuntud vesivärvi stiilis tätoveeringutega, kindel stiil ja käekiri), Aleksander-Leonhard Erm, Karmely Sõrmus (suhteliselt uus tätoveerija, kelle tööd lähevad ajaga aina paremaks).

SAMAEL TATTOO – tätoveerija Eero “Nagy” Soomere – väga värvikirev tätoveeringute portfoolio, kunstiliselt hea tasemega

LE MOUSTACHE TATTOO PARLOUR – tätoveerija Jarmo Nuutre – väga meeldib see, et tätoveeringutest pilte on võimalik vaadata kodulehel – lisaks on võimalik tema kunstiteoseid näha tänaval ratastel veeremas ja ka mujal, info leiab SIIT –

LATERN TATTOO – tätoveerijad Tarvo Kerves ja Rivo

SASS OBUHOV

TATTO ME STUDIO – Mark Zvjagintsev

KEEFIRIVUNTS ehk Rauno Oidram

PIRADOS STUDIOS – tätoveerijad Diego Sidrim, Big Mora, Glen Kolm/Mat Kolm, Silver “Sboy” Seeblum – lisaks on võimalik osta riideid PIRADOS BRAND – Kuna on palju tätoveerijaid, siis on võimalik saada tätoveeringuid igale maitsele ja erinevates stiilides.

IRON RED TATTOO – tätoveerija Joona tätoveerib nii Eestis (2nd SKIN TATTO) kui ka Soomes (DAMNATION INK) – andekas tätoveerija kunstiliselt ilusad tätoveeringud.

2nd SKIN TATTOO – tätoveerijad Sören ja Liina – lisaks on tätoveeringute lasereemalduse ja kehaaugustamise teenus.

GOTHZONE

RÄBO TATTOO – tätoveerija Tarvi Röbovõitra

FLARE TATTOO – tätoveerijad Alexei Pavlov ja Pasha

SKIN DEEP TATTOO & LOUNGE

TATTOO CENTER ESTONIA – tätoveerija Rudolf Andreev ja Andrei Urvik

Meduza INK

AURIGA TATTOO – tätoveerija Konstantin

VIRU TATTOO STUDIO

TOMSTER TATTOO – tätoveerija Tomar Mägi

LUIX TATTOO & DISAIN – Kristjan Luiga. Pigem jäävad silma head diasinitööd (plaadiümbrised, plakatid, tootepakendid jne)

TATTO SALONG MAORI

Dimon Taturin

DADDYS GIFT TATTOO

Katrin Tattoo

Lemon Tattoo & Art 

– – – TARTU – – –

BACKBONE TATTOO – mitmel aastal saanud parima tätoveerimise salongi tiitli ja kindlasti on Eestis üks parmaid saloge, kõrge tasemega kunstilised tööd – tätoveerjad Rainer Lillo, Rainer Pleer, Kaarel Krall, Ants RaubaEdmar Saluoja, Lili Lind.

MICO GOLDOBIN – master of linework and dotwork. Väga hea tätoveerija. Lisaks teeb käsitsi tätoveeringuid (kui soovite teistsuigust tätoveerimise elamust, siis on võimalik seda saada).

STEN SAVI – dotwork master – etno hõngu. Väga hea tätoveerija. Lisaks teeb käsitsi tätoveeringuid (kui soovite teistsuigust tätoveerimise elamust, siis on võimalik seda saada).

SOULMARK TATTOO & GALERII – värskeim ametlik tattoosalong Tartus. Tätoveeringud on kvaliteetsed ja kunstiliselt huvitavad.

TARTU-TATTOO – tätoveerjad Reemo Sarapuu ja Mooni Treier – Lisaks piercing ehk kehaaugustamise teenus.

TARTOO TATTOO – mitte ajada sassi teise salongiga, sest tehakse väga erinevat stiili ja kvaliteeti – tätoveerijad Anton Brusko, Taavi Unt ja Janis Kõrkjas. Lisaks tätoveeringute lasereemalduse teenus.

WARSHIP TATTOO – tätoveerija Egert Roos

– – – NARVA – – –

Maila Tattoostudio – tätoveerija Maila Veske – värvilised realistlikud tätoveeringud ja eriti hästi tulevad välja just loomad.

OLEG  NARVSKY

– – – VILJANDI – – –

UNDERGROUND VOLTAGE TATTOO

President Ink Tattoo Stuudio – tätoveerija Pavel Pojetski

– – – PÄRNU – – –

INK&ART TATTOO SHOP

TIMO TATTOO

UTA TATTOO

WEG DISAIN TATTOO

– – – RAKVERE – – –

ARTORICH STUDIO

– – – MUU EESTI – – –

Kaisa Kritseldused (Kilingi-Nõmme)

– AVELI TATTOO –

Risko Inkin Room (Võru)

NB!!! Tätoveerijat valige hoolega. Palun vaadake võimalikult paljude tätoveerijate tätoveeringuid ja siis saate paremini aru, kes on hea tätoveerija ja kes ei ole. Meie pisikeses Eestis on üllatavalt palju tätoveerijaid ja kahjuks on tätoveerijaid, kes teevad kehvasid ja vahel lausa kohutavaid tätoveeringuid. Ärge valige oma kodukohale lähimat tätoveerijat. Ärge usaldage soovitusi. Eesti on väike ja oluline on ikkagi see, et saaksite ilusa ja kvaliteetse tätoveeringu. Tätoveering on terveks eluks ja hoolikamalt tuleb teha valik. Tätoveerija valimisel lähtuge ikkagi oma tätoveeringu soovist, mitte soovitustest. Ise tuleb ära teha korralik eeltöö!!!

Minu käest väga tihti küsitakse, et millist tätoveerijat mina soovitan. Tegelikult oleneb kõik tätoveeringu soovist. Oleneb, mis stiili tätoveeringut soovitakse ja vastavalt sellele otsida tätoveerija, kes oskaks seda stiili kõige paremini. Seega tuleb ISE ära teha korralik kodutöö. Lisaks soovitan uurida ka seda, mis toimub välismaal.

Siit blogist leiab TÄTO rubriigist palju kirjutisi tätoveeringute kohta ja soovitan uurida ja lugeda. Toon välja mõned olulisemad…

2016. aasta PARIMAD valitud!!!

Soovitage LÄHIMAT HEAD JA ODAVAT tätoveerijat… WHAAAAAT?

Odavad tätoveeringud

SHEERI KAMA JA VÕIDA KÄKK

Kummalised täto videod ja kohutavad tätod

Hügieen tätoveerimisel ja iluaugustamisel

Kuidas ma hindan tätoveeringuid ja tätoveerijaid?

2015 aasta parmad tätoveerimise maastikul!

Lisaks tasuks uurida tatoveering.ee lehte, kus on samuti olemas infot tätoveerijate kohta ning leiab igasuguseid huvitavaid artikleid.  Ja FB grupis Tätoveeringud saab tutvuda tätoveerijate töödega.

Tätoveeringute huvilistele on nende kolme allikaga (FB grupp, tatoveering.ee ja see blogi) loodud väga hea pinnas oma eeltöö tegemiseks. Tätoveering on terveks eluks ja otsus tuleb teha hoolikalt!!!

Advertisements

19 comments

  • Tere. Tätoveerija valik tuleb teha vastavalt sellele, millist tätoveeringut soovitakse. Igal tätoveerijal on oma stiil, omad oskused jne. Lihtsalt vaadata tätoveerijate töösid, kui need sobivad ja vastavad Teie tätoveeringu soovile, siis on sobilik tätoveerija leitud. Kindlasti soovitan vaadata võimalikult paljude tätoveerijate töid ja tegemisi (mul kogu nimekiri siin blogis olemas), siis on parem ülevaade. Kui Teile meeldib Reimo eelnevad tööd ja soovite midagi sarnast, siis kindlasti see tätoveerija sobib. Minul on Rohelises nimekirjas.

   Meeldib

 1. Tartus TattooSky juurde võiks kindlasti juurde lisada mingil hetkel, et kehv salong. Praeguseks juba mõni uus ka juurde tulnud.

  Meeldib

  • Jep, selle salongi kohta olen saanud varem ka halba tagasisidet. Ma kindlasti üritan mingi aeg selle nimekirja siin korda teha (see on suur töö, sest ma pean reaalselt kõikide salongide tätoveeringud üle vaatama ja hetkel on mul on väike tätoveeringute üledoos). 🙂

   Meeldib

 2. Kirjutasin paljudele Tallinna tätoveerijatele ja sain aru, et keegi ei taha või ei ole huvitatud väikese tätoveeringu tegemisest. Kõik tahavad teha ainult suuri töid. See võib olla ka üks põhjus, miks ikka veel sellised nurgatagused ja kontrollimata inimesed tööd saavad. Oskate nõu anda, kelle poole võiks pöörduda?

  Meeldib

  • Üldiselt tätoveerijad ei soovi teha copi paste tätoveeringuid, selliseid tüüpilised, mida on kõigil ning leitud internetist. Et ehk on probleem tätoveeringu valikus. Tegelikult ongi juhtunud nii, et head tätoveerijad näevad ära, et tätoveeringu soov ei ole päris OK ja keelduvad. Selle peale inimene otsib kogenematu tätoveerija, kes on valmis tegema kõike. Kuna ma ei tea, mis stiili ja milline on tätoveeringu soov, siis ma hetkel ei oska ka soovitada tätoveerijat. Kahtlustan, et tätoveeringu soov ehk ei olnud kõige parem. Tätoveerijatel ongi õigus valida, et millist tätoveeringut teevad ja millist ei tee. Samas on salonge küll, kes teevad paljusid asju.

   Meeldib

  • Tere, Haapsalu kandis on Sander ja temalt ma hetkel häid tätoveeringuid ei ole näinud.Saaremaal on üks Riinu, kelle tööd mulle meeldivad, aga ma hetkel ei tea, kas ta tätoveerib salongis või kodus ja kuidas on lood hügieeniga.

   Meeldib

 3. Tohib küsida, mis tähendab kraapijad? Kas nad teevad vigaseid tatoveeringuid? Lasevad tindi “valele kõrgusele” või teevad haiget või mis see tähendab? 😀

  Meeldib

  • Tere. See on hea küsimus, sest tõesti inimesed ei teagi, et on kasutusel selline väljend. Tätoveerimise maailmas kraapijateks nimetatakse tätoveerijaid, kes teevad ebakvaliteetseid tätoveeringuid. On näha vajaka jäämist nii tehnilistest võtetest kui ka kunstilisest poolest. Tihti on need tegijad ise õppijad, kes ei ole endale leidnud õpetajat ja teadmatusest teevad tätoveerides vigu. Vahel tätoveeringud näevadki välja nagu oleks kraabitud naha sisse ja nahka on liigselt traumeeritud. Värvi on liigelt pakitud naha sisse, tätoveeritud liiga sügavalt ja selle tõttu tekkinud armid jne. Nii võttes kõik algajad on mingil määral alguses kraapijad, kuid kui ikkagi õppida hea tätoveerija käe all, siis arenetakse sellest staadiumist kiiresti edasi ja inimestele tehakse suhteliselt kiiresti kvaliteetsemaid tätoveeringuid. Kuid kahjuks on tätoveerijaid, kes aja möödudes ei õpi ja ei paranda oma töösid ja ongi koguaeg kraapijad tehes inimestele halva kvaliteediga tätoveeringuid. Kui vaadata suuremas koguses erinevate tätoveerijate tehtud töösid, siis tegelikult õpib iga inimene väga kiiresti eristama, kes on hea tegija ja kes on kraapija 😀 Et see sõna ei ole minu väljamõeldis ja seda kasutatakse ülemaailmselt.

   Meeldib

  • Dmitri on Tallinnas kuni 15.04.2018. Tema tööd on OK. Kuid teise tätoveerija JEN tööd on väga kehvad ja kindlasti ei soovita!!!! See ka põhjus, miks seda salongi ei vaevunud siia nimekirja lisama… sest peale külalistätoveerija lahkumist saab sellest salongist väga kehva kvaliteediga tätoveeringuid…

   Meeldib

 4. Tere! Tänan vastamast, jumal tänatud et ei valinud siis Jeni 🙂 Loodan et tuleb siis hea töö Dmitri poolt:)

  Tänan Veelkord Teie kiire vastuse eest!

  Meeldib

 5. Tánan vastamast. Nyyd sain Teilt kindlust juurde ja lâhen rahuliku sydamega Dmitri juurde. Muidu vahepeal mótlesin kellegi teise tätoveerija juurde minna.

  Supper blogi Teil ja supper leht!

  Meeldib

  • Tere. Eks tuleb täpsemalt täoveerijaga suhelda, et milline on teie tätoveeringu soov ja kas tätoveerija saab selle veel valmis teha, enne kui lahkub. Kõik oleneb ka tätoveeringust, et kas seda on võimalik teha ühe sessiga või on vaja mitut sessi. Külalistätoveerijate puhul tuleb arvestada ühe asjaga, et tulevikus, kui on vaja tätoveeringut kohendada ja parandada, siis on natuke keerulisem leida tätoveerijat, kes seda teeks. Õnneks meil Eestis on väga palju tätoveerijaid igale maitsele ja igale stiilile 🙂

   Meeldib

   • Tere. Jah mul juba Tema vastuvõtul käidud. Soovin teha kaitseinglit käe peale ja tundub et ta oskab teha pilte ja sellist realismi. Juba konsultatsioonis käidud ja aeg kirja pandud. Usun ka et seal salongis on hügieeniga hästi. Usun ikka 🙂 Lubas ära teha 1 sessiga ca 4 tundi…kui hiljem kohendada lasta siis jah kinldasti eestis palju häid tegijaid ja saab teha.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s