TÄTOVEERIJAD EESTIS

 

nimekiri

Siia kogun kokku info Eesti tätoveerijate kohta, et inimestel oleks võimalik vaadata ja uurida ning leida oma tätoveeringu soovile õige tätoveerija. Jooksvalt täiendan. Kui midagi on valesti või keegi puudub, siis andke teada ja teen parandused. Info koostatud 8.06.2016 ning viimati parandatud 29.08.2018.

Insta nimekiri Eesti tätoveerijatest @siit_leiab_tatoveerija. Tätoveerijad leiad jälgitavate (following) alt.

 – – – TALLINN – – – 

SKIN DEEP TATTOO & LOUNGE IG @skindeeptallinn – Dmitri Hatsu IG @dmitri_hatsu, Duke Logan IG @duke_logan, Rednosedolphin IG @rednosedolphin, Kiti IG @ki___ti, Diana IG @dianakulltattoo, Daria IG @mdadaria.

Torsten Malm&Kätlin Malm IG @studio_malm

WARWINK TATTOO STUDIO – IG @romanwarwink

Roosikrantsi tattoo – Ann Keevallik – IG @annkeevallikLotta Ojaver – IG @lottaojaver – Priit Salusoo – IG @priitsalusoo

Deniss Svd Suhhanov – IG @svd_tattoo

Zu Immortal – IG @zu_immortal

Allan Tuul (Aeron) IG @zero.kaos. Tätoveerib ka käsitsi.

Yurga Vait – IG @yurga_vait tegeleb enamasti mustritega, k.a. Polüneesia motiivid. Kui olete huvitatud polüneesia tätoveeringutest, siis soovitaks eelnevalt natuke uurida nende tätoveeringute tausta.

Aivar Tsalko – IG @aivar_tattoo

София Климас – IG @_sofione_

Erwin Aal – IG @erwin_aal

IG @santo_sueno – kalligraafilised tätoveeringud

Tero Dorian (Tallinnas ja Narvas) – IG @terodorian

J.Knerik TATTOO – IG @j.knerik_ink

SAMÖVAR – IG @thisissamowar Ilja Veg

Alex Ant – IG @alex.ant.tattoo

Tattoos By Piret Valdna – IG @piretvaldna

Backdoordestruction

BAD PEN PAL IG @badpenpal – Kaspar Kannelmäe IG @kasparkCorey Tomlins IG @notslimcorey , Sten-Martin Sinisaar IG @stensinisaar , Greta Tooming IG @gretattooing, Bibi Kahk IG @Bibi Kahk, Eili Lepik IG @eililepik.

MAMAS PRIDE TATTOO STUDIO – IG @mamaspridetattoo – Karmely Sõrmus IG @psyhiskond, Liisa Addi IG @addidraws , Aleksander-Leonhard Erm IG @ermtattoo, Kaili Aavik IG @kaili.aavik.

Giant Robot Tattoos – Martin Jürman

SAMAEL TATTOO – Eero “Nagy” Soomere – IG @eero_soomere

LE MOUSTACHE TATTOO PARLOUR – Jarmo Nuutre koduleht

LATERN TATTOO – Tarvo Kerves IG @javelin_art ja Rivo IG @apocalyptasaur

SASS OBUHOV – IG @sass_obuhov

TATTO ME STUDIO – IG @tattoomestudio – Mark Zvjagintsev

p.v.tattoo – Pasha – IG @p.v.tattoo

KEEFIRIVUNTS ehk Rauno Oidram IG @keefirivunts

PIRADOS STUDIOS – IG @piradostattoo -Big Mora IG @Big Mora, Glen Kolm/Mat Kolm IG @matkolm , Silver “Sboy” Seeblum IG @silverseeblum, Sim Kares IG @simkares

IRON RED TATTOO – Joona IG @iron_reed_tatau

2nd SKIN TATTOO – IG @2nd.skin.tattoo – Sören IG @sorensilm ja Liina – Lisaks on tätoveeringute lasereemalduse ja kehaaugustamise teenus.

Tarvi Räbovõitra

GOTHZONE – IG @galina_b.gothzone

FLARE TATTOOIG @flaretattoo – Alexei Pavlov IG @tattoopavlov

TATTOO CENTER ESTONIA – IG @tattoocenterestonia –  IG @rudolf_andreev

Meduza INK – IG @meduza_ink – Anna Smirnova IG @meduza.ann – Laura IG @m.lorah

Kuraditosin Art and Tattoo – Oskar Poll – IG @oskarrpoll

AURIGA TATTOO – Konstantin IG @buklovkonstantin

VIRU TATTOO STUDIO – IG @virutattoostudio

TOMSTER TATTOO – Tomar Mägi IG @tomarmagi

Luix Tattoo & Disain – Kristjan Luiga IG @luix666

Lines-Thai Tattoo Дмитрий Молотов IG @smilemolotow

TATTO SALONG MAORI

Dimon Taturin – IG @dimontaturin

Tattoo By Tana Temper – IG @tanatemper

Inked House Tattoo

AUM Tattoo Studio

DADDYS GIFT TATTOO

Katrin Tattoo

S&S Tattoo

– – – TARTU – – –

BACKBONE TATTOO – IG @backbonetattooRainer Lillo – IG @l_i_l_l_o , Rainer Pleer – IG @rainer_pleer, Kaarel Krall – IG @_krlkrl_, Ants Rauba – IG @antsraubaEdmar Saluoja – IG @etstattoo, Lili Lind – IG @lindlili, Vitaly Makurin IG @vitaly_makurin, Arina IG @barbiesundaytattoos

Mico Goldobin – IG @micogoldobin – master of linework and dotwork. Lisaks teeb käsitsi tätoveeringuid (kui soovite teistsuigust tätoveerimise elamust, siis on võimalik seda saada ja isegi metsas).

Fatima Susanna Dominguez Ortiz – IG @fatimasusanna

Triinu Einberg – IG @einbergtriinu

Sten Savi – IG @stensavi – dotwork master – etno hõngu. Lisaks teeb käsitsi tätoveeringuid.

Yana Sievka – IG @sievka1307

   Soulmark Tattoo & Barber – FB leht – Ako IG @ako_h_ – Iisak IG @iisuimpossible – Mooni IG @moonitreier

Tartu-Tattoo Studio – IG @tartutattoo – Lisaks piercing ehk kehaaugustamise teenus.

TARTOO TATTOOFB Tartoo-Tattoo – Anton Brusko – Taavi Unt IG @taavi.unt – Janis Kõrkjas IG @janis_tattoo –  Paul Eerik Rosenberg IG @rosenbergpaul. Lisaks tätoveeringute lasereemalduse teenus.

WARSHIP TATTOO (Egert Roos) – IG @ekutattoo

Hellbound Tattoo

 

– – – NARVA – – –

Maila Tattoostudio – IG @maila.lifeart

OLEG  NARVSKY – IG @oleg_narvski

– – – VILJANDI – – –

UNDERGROUND VOLTAGE TATTOO (Edy Kalevi Kaaviste)

President Ink Tattoo Stuudio (Pavel Pojetski) – IG @pavelbojetski

– – – PÄRNU – – –

– Pink’n’black – Aveli Tattoo –

INK&ART TATTOO SHOP – IG @inkandarttattoo

WEG DISAIN TATTOO – IG @wegdisain_tattoo

Tiit Tatoveerib / Joonistab – IG @tiitkanamart

TIMO TATTOO

UTA TATTOO

– – – RAKVERE – – –

ARTORICH STUDIO (Raimond Kukuškin) – IG @artorichstudiogallery

K Tattoo

– – – MUU EESTI – – –

Kaisa Kritseldused (Kilingi-Nõmme)

– Risko Inkin Room (Võru) –

Zenza Tattoo Estonia (Haapsalu) – Sergei Dutov IG @zenzatattoo – Sander Virk IG @sandervirk

Diana Tattood (Türi)

NB!!! Tätoveerijat valige hoolega. Palun vaadake võimalikult paljude tätoveerijate tätoveeringuid ja siis saate paremini aru, kes on hea tätoveerija ja kes ei ole. Meie pisikeses Eestis on üllatavalt palju tätoveerijaid ja kahjuks on tätoveerijaid, kes teevad kehvasid ja vahel lausa kohutavaid tätoveeringuid. Ärge valige oma kodukohale lähimat tätoveerijat. Ärge usaldage soovitusi. Eesti on väike ja oluline on ikkagi see, et saaksite ilusa ja kvaliteetse tätoveeringu. Tätoveering on terveks eluks ja hoolikamalt tuleb teha valik. Tätoveerija valimisel lähtuge ikkagi oma tätoveeringu soovist, mitte soovitustest. Ise tuleb ära teha korralik eeltöö!!!

Minu käest väga tihti küsitakse, et millist tätoveerijat mina soovitan. Tegelikult kõik oleneb ikkagi tätoveeringu soovist. Oleneb, mis stiili tätoveeringut soovitakse ja vastavalt sellele otsida tätoveerija, kes oskaks seda stiili kõige paremini. Seega ilma eelneva tätoveeringu soovi kirjelduseta ei olegi võimalik midagi soovitada. Ma olen alati nõus aitama ja suunama, kuid siis sooviksin paremat ülevaadet tätoveeringu soovist (FB postkasti). Tätoveerijate osas alati on olnud lihtsam öelda, milliseid tätoveerijaid ma ei soovitaks külastada.

Siin blogis TÄTO rubriigist leiab palju kirjutisi tätoveeringute kohta ja soovitan uurida ja lugeda. Toon välja mõned olulisemad…

2016. aasta PARIMAD valitud!!!

Soovitage LÄHIMAT HEAD JA ODAVAT tätoveerijat… WHAAAAAT?

Odavad tätoveeringud

SHEERI KAMA JA VÕIDA KÄKK

Kummalised täto videod ja kohutavad tätod

Hügieen tätoveerimisel ja iluaugustamisel

Kuidas ma hindan tätoveeringuid ja tätoveerijaid?

2015 aasta parmad tätoveerimise maastikul!

Lisaks tasuks uurida tatoveering.ee lehte, kus on samuti olemas infot tätoveerijate kohta ning leiab igasuguseid huvitavaid artikleid.  Ja FB grupis Tätoveeringud saab tutvuda tätoveerijate töödega.

Tätoveeringute huvilistele on nende kolme allikaga (FB grupp Tätoveeringud, tatoveering.ee ja see blogi) loodud väga hea pinnas oma eeltöö tegemiseks.

Tätoveering on terveks eluks ja otsus tuleb teha hoolikalt!!!

19 comments

 1. Tánan vastamast. Nyyd sain Teilt kindlust juurde ja lâhen rahuliku sydamega Dmitri juurde. Muidu vahepeal mótlesin kellegi teise tätoveerija juurde minna.

  Supper blogi Teil ja supper leht!

  Meeldib

  • Tere. Eks tuleb täpsemalt täoveerijaga suhelda, et milline on teie tätoveeringu soov ja kas tätoveerija saab selle veel valmis teha, enne kui lahkub. Kõik oleneb ka tätoveeringust, et kas seda on võimalik teha ühe sessiga või on vaja mitut sessi. Külalistätoveerijate puhul tuleb arvestada ühe asjaga, et tulevikus, kui on vaja tätoveeringut kohendada ja parandada, siis on natuke keerulisem leida tätoveerijat, kes seda teeks. Õnneks meil Eestis on väga palju tätoveerijaid igale maitsele ja igale stiilile 🙂

   Meeldib

   • Tere. Jah mul juba Tema vastuvõtul käidud. Soovin teha kaitseinglit käe peale ja tundub et ta oskab teha pilte ja sellist realismi. Juba konsultatsioonis käidud ja aeg kirja pandud. Usun ka et seal salongis on hügieeniga hästi. Usun ikka 🙂 Lubas ära teha 1 sessiga ca 4 tundi…kui hiljem kohendada lasta siis jah kinldasti eestis palju häid tegijaid ja saab teha.

    Meeldib

 2. Tere! Tänan vastamast, jumal tänatud et ei valinud siis Jeni 🙂 Loodan et tuleb siis hea töö Dmitri poolt:)

  Tänan Veelkord Teie kiire vastuse eest!

  Meeldib

  • Dmitri on Tallinnas kuni 15.04.2018. Tema tööd on OK. Kuid teise tätoveerija JEN tööd on väga kehvad ja kindlasti ei soovita!!!! See ka põhjus, miks seda salongi ei vaevunud siia nimekirja lisama… sest peale külalistätoveerija lahkumist saab sellest salongist väga kehva kvaliteediga tätoveeringuid…

   Meeldib

 3. Tohib küsida, mis tähendab kraapijad? Kas nad teevad vigaseid tatoveeringuid? Lasevad tindi “valele kõrgusele” või teevad haiget või mis see tähendab? 😀

  Meeldib

  • Tere. See on hea küsimus, sest tõesti inimesed ei teagi, et on kasutusel selline väljend. Tätoveerimise maailmas kraapijateks nimetatakse tätoveerijaid, kes teevad ebakvaliteetseid tätoveeringuid. On näha vajaka jäämist nii tehnilistest võtetest kui ka kunstilisest poolest. Tihti on need tegijad ise õppijad, kes ei ole endale leidnud õpetajat ja teadmatusest teevad tätoveerides vigu. Vahel tätoveeringud näevadki välja nagu oleks kraabitud naha sisse ja nahka on liigselt traumeeritud. Värvi on liigelt pakitud naha sisse, tätoveeritud liiga sügavalt ja selle tõttu tekkinud armid jne. Nii võttes kõik algajad on mingil määral alguses kraapijad, kuid kui ikkagi õppida hea tätoveerija käe all, siis arenetakse sellest staadiumist kiiresti edasi ja inimestele tehakse suhteliselt kiiresti kvaliteetsemaid tätoveeringuid. Kuid kahjuks on tätoveerijaid, kes aja möödudes ei õpi ja ei paranda oma töösid ja ongi koguaeg kraapijad tehes inimestele halva kvaliteediga tätoveeringuid. Kui vaadata suuremas koguses erinevate tätoveerijate tehtud töösid, siis tegelikult õpib iga inimene väga kiiresti eristama, kes on hea tegija ja kes on kraapija 😀 Et see sõna ei ole minu väljamõeldis ja seda kasutatakse ülemaailmselt.

   Meeldib

  • Tere, Haapsalu kandis on Sander ja temalt ma hetkel häid tätoveeringuid ei ole näinud.Saaremaal on üks Riinu, kelle tööd mulle meeldivad, aga ma hetkel ei tea, kas ta tätoveerib salongis või kodus ja kuidas on lood hügieeniga.

   Meeldib

 4. Kirjutasin paljudele Tallinna tätoveerijatele ja sain aru, et keegi ei taha või ei ole huvitatud väikese tätoveeringu tegemisest. Kõik tahavad teha ainult suuri töid. See võib olla ka üks põhjus, miks ikka veel sellised nurgatagused ja kontrollimata inimesed tööd saavad. Oskate nõu anda, kelle poole võiks pöörduda?

  Meeldib

  • Üldiselt tätoveerijad ei soovi teha copi paste tätoveeringuid, selliseid tüüpilised, mida on kõigil ning leitud internetist. Et ehk on probleem tätoveeringu valikus. Tegelikult ongi juhtunud nii, et head tätoveerijad näevad ära, et tätoveeringu soov ei ole päris OK ja keelduvad. Selle peale inimene otsib kogenematu tätoveerija, kes on valmis tegema kõike. Kuna ma ei tea, mis stiili ja milline on tätoveeringu soov, siis ma hetkel ei oska ka soovitada tätoveerijat. Kahtlustan, et tätoveeringu soov ehk ei olnud kõige parem. Tätoveerijatel ongi õigus valida, et millist tätoveeringut teevad ja millist ei tee. Samas on salonge küll, kes teevad paljusid asju.

   Meeldib

 5. Tartus TattooSky juurde võiks kindlasti juurde lisada mingil hetkel, et kehv salong. Praeguseks juba mõni uus ka juurde tulnud.

  Meeldib

  • Jep, selle salongi kohta olen saanud varem ka halba tagasisidet. Ma kindlasti üritan mingi aeg selle nimekirja siin korda teha (see on suur töö, sest ma pean reaalselt kõikide salongide tätoveeringud üle vaatama ja hetkel on mul on väike tätoveeringute üledoos). 🙂

   Meeldib

  • Tere. Tätoveerija valik tuleb teha vastavalt sellele, millist tätoveeringut soovitakse. Igal tätoveerijal on oma stiil, omad oskused jne. Lihtsalt vaadata tätoveerijate töösid, kui need sobivad ja vastavad Teie tätoveeringu soovile, siis on sobilik tätoveerija leitud. Kindlasti soovitan vaadata võimalikult paljude tätoveerijate töid ja tegemisi (mul kogu nimekiri siin blogis olemas), siis on parem ülevaade. Kui Teile meeldib Reimo eelnevad tööd ja soovite midagi sarnast, siis kindlasti see tätoveerija sobib. Minul on Rohelises nimekirjas.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.