Tätoveeringutega mees pole vaimselt korras?

Viimasel ajal ringleb facebookis üks kirjutis, mis võluväel paneb inimesi kaasa rääkima Eesti mees möönab: tätoveeritud ja massist erinevad naised pole minu arvates vaimselt korras. Kõige põnevam osa on antud artikli kommentaaride rubriik, nii palju kui seda reklaamide rägastiku vahel võimalik uurida on. Nagu näha, siis tegemist on ühe Eesti mehe arvamusega kuid teksti lugedes on arusaamatu kogu asja mõte. Mõtlesin, et proovin teksti kohandada enda jaoks õigemaks ja ehk siis saan paremini aru, mida üks Eesti mees mõtleb.

See on muidugi ikka koledalt individuaalne, aga ma ise välistan suhte loomist mehega, kellel on tätoveeringud (need koledad lärakad kehadel) ning kes tegeleb spordiga või on liigselt huvitatud teatud spordiüritustest nagu surfilaagrid, motosport või jalgpall  (need mehed on lihtsalt peale tööd vabal ajal enamuse ajast kusagile kadunud või lihtsalt spordivigastustega rivist väljas).

Ma ei pea selliseid mehi enda jaoks atraktiivseks ning isegi ei tea miks. Soditud kehaga spordivigastustes vaevlev mees ei ole just jah see unistuste prints.

Hallist massist silma torkavad soditud kehadega mehed pole minu arvates vaimselt korras, kindlasti on nad mingid padufeministid, kes vaevlevad depressiooni käes. Mille põhjal seda julgen väita? Ma tunnen inimesi väga hästi ja seda juba välimuse põhjal. Ja eks inimeste jutud annavad ka oma osa.

Mis on selle põhjuseks? Oot mille põhjuseks? Aa, et miks nad soditud on? Väga raske arvata – arvatavasti nad ei soovi massi sulanduda ning selle tõttu jäävad üksikuks ning selle tõttu on depressioonis. Või on depressioonis ja selle tõttu sodivad nahka. Kes kurja seda tegelikult teab ja ega tegelikult ei huvita ka.

Muidugi sellised mehed süüdistavad kõiges naisi, aga millegi tõttu ise peeglisse ei vaata. Ehk soditud nahk ehmatab neid endeid ja tegelikult kahetsevad tehtud vigu (kõik ju tuletavad meelde, et tulevikus hakkad tätoveeringuid kahetsema).

Mehed, peitke oma soditud nahk ära, vaadake peeglisse, sulanduge ilusti massi ja käige kindlasti kord nädalas ööklubis!!! Kindlasti leiate sedasi endale normaalse naise, kes teie depressiooni minema ajab. Aga vaadake, et te mulle ette ei jää, minu jaoks te ei ole atraktiivsed… viimati klubist vedasin sellise koju… pidin kreepsu saama kui soditud nahk riiete alt välja tuli, enam ei soovinud tema depressiooni leevendada. Kõigele lisaks nõudis võrdõiguslikkust, et ma peaks ka oma nahale midagi ilusat laskma teha. Korrutas, et tema nimi kannil oleks väga nunnu ja siis spänkiks mõnuga. Peeglisse vaatamata süüdistas kõiges mind. Lõpuks tormas uksest välja, sest pidi jõudma õigeks ajaks koju jalgpalli vaatama.

Aga miks antud murekirja naistelehele saatsin? Lihtsalt jube raske on meest leida ja tahtsin oma muret jagada.

NB! Andud kirjutist kirjutades vist olen vaimselt korrast ära, sest olen soditud nahaga ja tõesti vahel vähe depressioonis. Ammu pole klubidesse ka sattunud. Nüüd ei julge enam minnagi. Tempel otsa ees annab aimu, et olen feminist, depressioonis ja vaimselt korrast ära. 

Ok nali naljaks. Tegelikult on asi naljast kaugel, eriti kui selline kirjutis meedias avalikustatakse. Okey, tegemist on lugejakirjaga, milles nähti head klikimagnetit. Kuid kommentaare lugedes paneb imestama, et kas tõesti ikka veel on inimestel sellised iganenud hoiakud tätoveeringute osas. Ajad muutuvad, ühiskond muutub, kuid tätoveeringute teemaliste artiklite või fb gruppides arutluste all näeb ikka ja jälle sarnaseid hoiakuid, mis vahel on lausa absurdsed. Ikka ollakse kinni vangide tätoveeringutes. Ikka arvatakse, et tätoveeringutega inimestel on midagi kupli all valesti, et nad sedasi oma nahka rikuvad. Ikka arvatakse igasuguseid veidraid asju. Kummalisel kombel just puhtanahalised nokivad tätonahaliste kallal, eeldades nende kohta igasuguseid asju. Samas tätonahalised mitte kunagi ei halvusta puhtanahalisi, et miks ikka neil miskit nahal ei ole jne. Maailm on kummaline ja tänu sellele tegelikult väga põnev.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.