Otsi

Bodymodi blogi

ehk mida inimesed oma keha ja välimuse muutmiseks teevad?

Soovitage LÄHIMAT HEAD JA ODAVAT tätoveerijat… WHAAAAAT?

Noniih, nüüd ma panen maha ühe korraliku pika sapise postituse. Peale blogi kolimist ei olegi seda teinud. Olen püüdnud hoida vaguramat profiili. Vanas bodymodi blogis oli seda sapist asja rohkem, sest sellel ajal olin rohkem tätoveerimise teemades sees ja tõesti see ajas sappi pritsima. Continue reading “Soovitage LÄHIMAT HEAD JA ODAVAT tätoveerijat… WHAAAAAT?”

Advertisements
Featured post

Ilusüstide MUST turg

Jäi silma 8.11.2017 “Pealtnägija” saade, kus kajastati ilusüstide teemat. Tegelikult on väga hea, et selline teema avalikkusele jõudis. Väga vajalik hoiatus inimestele, kes soovivad ilusüste saada. Enne protseduure kindlasti tasub uurida Terviseameti registrist, kas teenuse pakkuja on seal olemas.

Saadet vaadates tegelikult hingasin kergendusega. Mind oleks tabanud sama saatus. Continue reading “Ilusüstide MUST turg”

Esimene sünnipäev uue nimega, jeeiii…

Täpselt aasta tagasi oma sünnipäeval astusin Perekonnaseisuametisse, et esitada avaldus nime muutmiseks. Aastaid olin seda mõtet mõlgutanud ja sünnipäev tundus ideaalne päev selliseks toiminguks. Sünnipäevakink endale. Sellel päeval ei olnud mul õrna aimugi, kuidas nime vahetamine hakkab kulgema ja milline saab olema lõplik tulemus.

Sellest päevast on möödunud aasta ja nüüd oligi minu esimene sünnipäev uue nimega. Continue reading “Esimene sünnipäev uue nimega, jeeiii…”

“Minu imeline muutumine” – uus hooaeg algas

Kärsitult ootasin 18 kuud “Minu imeline muutumine” uut hooaega. Ja lõpuks jõudis see eetrisse ja olin elevil. Peale viimast hooaega tundsin sellest saatest tõsiselt puudust. Bodymodi huvilise teema – sooviks uut materjali, et midagi õppida ja analüüsida. Igatahes oodatud saade (SIIN) pettumust ei valmistanud ning kohe jäi silma, et uus hooaeg kindlasti tuleb veel parem kui eelmine.

Sellel korral ma väga ei peatugi saates tehtud protseduuridel. Väga hea saade oli ja soovitan vaadata. Kuna olin blogimisest 4 kuud eemal, siis pean ausalt tunnistama, et kuidagi väga keeruline on nüüd ennast kirjutamise lainele saada ja oma mõtteid loetavaks vormida. Sellel korral lihtsalt kirjutan mõtetest, mis saadet vaadates peas mõlkuma hakkasid. Ning vabandan ette, kui need mõtted kuidagi veidralt looklema hakkavad. Olen vähe roostes. Continue reading ““Minu imeline muutumine” – uus hooaeg algas”

Bodymodi blogi saabub puhkuselt mädamunadega

Igatahes, munadepühade ajal oli idee kirjutada postitus sellest, kuidas ma bodymodi hõnguliselt munasid kaunistan. Sellest päevast on märkamatult möödunud 6 kuud ja nüüd kirjutan hoopis mädamunadest. Vot, mis juhtub, kui mõne postituse idee liiga kauaks seisma jääb.  Continue reading “Bodymodi blogi saabub puhkuselt mädamunadega”

Tätoveeringu paranemine ja minu kogemused

Aastate jooksul on mu käest uuritud infot tätoveeringute ja tätoveerijate kohta, kuid siiani ei ole kordagi uuritud infot tätoveeringute paranemise kohta. Ja kuna rõõmsalt olen 3 nädalat talunud erinevate tätoveeringute paranemisi, siis ongi hea sellel teemal kirjutada. Continue reading “Tätoveeringu paranemine ja minu kogemused”

Pöörane periood ja tätoprojekt

Ma ei kujuta ette, kuidas leian aja, et kõik usinasti kirja panna. Alates aprilli algusest on huvitav periood, kalender koguaeg on tuugalt märkmeid täis ja sealt leiab kõike. Mida huvitavat olen uurinud ja kuidas edeneb tätoprojekt?

Hmm, vaatame siis kalendrisse.

Continue reading “Pöörane periood ja tätoprojekt”

Estel LOVE Nuance – OTSIN, HELP, PLIIIZ…

Kas tõesti Eestis mitte kusagilt ei leia seda toonivat palsamit? Äkki ikka kusagil on? Pliiiiz. Ma olen küll juba lootuse kaodanud, aga proovin ikkagi, äkki mõni tore blogi lugeja on juhuslikult kusagil näinud müügil neid toonivaid palsameid ning just neid kahte. Jah, on sarnase välimusega ka mingid toonivad palsamid, aga need ei ole need. Continue reading “Estel LOVE Nuance – OTSIN, HELP, PLIIIZ…”

Bodymodi blogi ujub pardirallil, tule uju ka!!!

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus – vannipartide võistuujumine, mille eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda ettevõtteid ja eraisikuid üles andma oma panust nende abistamiseks. 2017. aastal korraldatakse üritus koostöös MTÜga Minu Unistuste Päev, et täita raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.

Pardiralli toimub 10. juunil kell 12:00 Kadrioru pargis.

Andke ka oma panus www.pardiralli.ee!!!

 

UUS ja VANA

Pildil on uus skorpion ja vana skorpion. Valmimise vahele on jäänud 15 aastat. Nendest tätoveeringutest tuleb blogis veel juttu, kuid sellel korral keskendun sellele, kuidas kahe sarnase tätoveeringu puhul on olnud nii erinevad kogemused. Nagu öö ja päev. Continue reading “UUS ja VANA”

Blog at WordPress.com.

Up ↑