Otsi

Bodymodi blogi

ehk mida inimesed oma keha ja välimuse muutmiseks teevad?

Soovitage LÄHIMAT HEAD JA ODAVAT tätoveerijat… WHAAAAAT?

Noniih, nüüd ma panen maha ühe korraliku pika sapise postituse. Peale blogi kolimist ei olegi seda teinud. Olen püüdnud hoida vaguramat profiili. Vanas bodymodi blogis oli seda sapist asja rohkem, sest sellel ajal olin rohkem tätoveerimise teemades sees ja tõesti see ajas sappi pritsima. Continue reading “Soovitage LÄHIMAT HEAD JA ODAVAT tätoveerijat… WHAAAAAT?”

Advertisements
Featured post

Tätoveeringu paranemine ja minu kogemused

Aastate jooksul on mu käest uuritud infot tätoveeringute ja tätoveerijate kohta, kuid siiani ei ole kordagi uuritud infot tätoveeringute paranemise kohta. Ja kuna rõõmsalt olen 3 nädalat talunud erinevate tätoveeringute paranemisi, siis ongi hea sellel teemal kirjutada. Continue reading “Tätoveeringu paranemine ja minu kogemused”

Pöörane periood ja tätoprojekt

Ma ei kujuta ette, kuidas leian aja, et kõik usinasti kirja panna. Alates aprilli algusest on huvitav periood, kalender koguaeg on tuugalt märkmeid täis ja sealt leiab kõike. Mida huvitavat olen uurinud ja kuidas edeneb tätoprojekt?

Hmm, vaatame siis kalendrisse.

Continue reading “Pöörane periood ja tätoprojekt”

Estel LOVE Nuance – OTSIN, HELP, PLIIIZ…

Kas tõesti Eestis mitte kusagilt ei leia seda toonivat palsamit? Äkki ikka kusagil on? Pliiiiz. Ma olen küll juba lootuse kaodanud, aga proovin ikkagi, äkki mõni tore blogi lugeja on juhuslikult kusagil näinud müügil neid toonivaid palsameid ning just neid kahte. Jah, on sarnase välimusega ka mingid toonivad palsamid, aga need ei ole need. Continue reading “Estel LOVE Nuance – OTSIN, HELP, PLIIIZ…”

Bodymodi blogi ujub pardirallil, tule uju ka!!!

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus – vannipartide võistuujumine, mille eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda ettevõtteid ja eraisikuid üles andma oma panust nende abistamiseks. 2017. aastal korraldatakse üritus koostöös MTÜga Minu Unistuste Päev, et täita raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.

Pardiralli toimub 10. juunil kell 12:00 Kadrioru pargis.

Andke ka oma panus www.pardiralli.ee!!!

 

UUS ja VANA

Pildil on uus skorpion ja vana skorpion. Valmimise vahele on jäänud 15 aastat. Nendest tätoveeringutest tuleb blogis veel juttu, kuid sellel korral keskendun sellele, kuidas kahe sarnase tätoveeringu puhul on olnud nii erinevad kogemused. Nagu öö ja päev. Continue reading “UUS ja VANA”

Mis mu tätokäkkidest on saanud ehk katsete tulemused

Seoses kirjutisega Kuidas ma ennast tätoveerisin on korduvalt uuritud, et mis nendest tätoveeringutest on saanud ja milline on tulemus. Häbi on näidata, aga mis ikka. Tõesti ma ei torkinud ennast niisama, vaid ajendiks oli huvi, kogemus ning soovisin vastuseid. Nende tätoveeringute tegemiseks oli lausa kümme põhjust. Continue reading “Mis mu tätokäkkidest on saanud ehk katsete tulemused”

Blogimaastikul on toimumas miskit põnevat – EBA2017

Eesti blogimaastikul on toimumas midagi huvitavat – EBA2017 ehk Eesti Blogiauhinnad 2017. Toimub see siis juba kolmandat korda ning mai lõpuni kestab hääletamise voor. Kõik saavad oma lemmikutele hääli anda. Seega paras aeg teha väike ülevaade blogimaastikust. Continue reading “Blogimaastikul on toimumas miskit põnevat – EBA2017”

“Minu imeline muutumine” – hüvastijätt liigse nahaga

Postitus vanast blogist 11.03.16

Osa 2 hooaeg 3.

Sellel korral keskenduti probleemile, mis tekib suure kaalukaotuse tagajärjel. Nimelt peale suurt kaalulangust tekib üleliigset nahka ja saates taastati naise ilu, mis oli kaalukaotuse tagajärjel kaduma läinud. Saate leiab SIIT. Continue reading ““Minu imeline muutumine” – hüvastijätt liigse nahaga”

ILU SÕNUM 2017 kevad – 3.päev

Nii. Kiire kokkuvõte iluhullumajast. Esimesel päeval olin tõisiselt pettunud, sest tervise tõttu ei saanud messi nautida. Teisel päeval ei jõudnud kohale, sest olid teised plaanid ja lisaks käisin Mallukal külas, et rääkida täto teemadel. Lõpuks jõudsin ilumessile kolmandal päeval mõned tunnid enne messi lõppu ja tõsiselt nautisin seda iluhullumaja.

Continue reading “ILU SÕNUM 2017 kevad – 3.päev”

“Minu imeline muutumine” – rinnasuurendus oma rasvaga

Postitus vanast blogist 19.11.15.

Osa 4 Hooaeg 2.

“Minu imeline muutumine” väga huvitav osa, sest selles saates kasutati rindade suurendamiseks inimese oma rasva ehk siis teostati rinnasuurendus oma rasvaga. Saate leiab SIIT. Continue reading ““Minu imeline muutumine” – rinnasuurendus oma rasvaga”

Ilumess 1. päev – kõik läks metsa

Nagu ikka, kui teen korralikult eeltööd ja valmistun ette, siis lõpuks kujuneb kõik vastupidi ja asi läheb üldse metsa. Elevusega ootasin ilumessi ja lõpuks messil olles olin kohutavalt pettunud. Aga alustan alguset.

Continue reading “Ilumess 1. päev – kõik läks metsa”

Kõige kohutavam tätoveeringu eemaldamine… uhhh…

Ma olen aastate jooksul ikka igasuguseid asju näinud. Kuid see, mida ma nüüd kogemata sattusin nägema, jube. Millist valu ja ebamugavust pidi see tüdruk läbi elama? Hoiatan, postituses olevad pildid on häirivad, et nõrganärvilistel ei soovita edasi vaadata!!! Continue reading “Kõige kohutavam tätoveeringu eemaldamine… uhhh…”

Ilu Sõnum 2017 kevad – ettevalmistused

Ojaa, kätte on jõudmas iluhuviliste pidupäev – 3 päeva kestev ilumess Ilu Sõnum 2017 kevad. Ja ega ka mina ei saa ju sellest melust kõrvale jääda ning usinasti teen ettevalmistusi. Kuidagi veider tundub, et blogijana valmistun ette mingi messi külastamiseks.

Tegelikult ettevalmistumine on selleks hea, et Continue reading “Ilu Sõnum 2017 kevad – ettevalmistused”

Põhjalik hügieeniloeng TALLINNAS 13.05 ja KURESSAARES 16.06

Annan edasi info, et Tallinnas sellel laupäeval (13.05.2017) on tulemas põhjalik hügieeniloeng iluteenindajatele. Veel on kohtasid. Ise käisin sellel hügieeniloengul eelmise aasta lõpus ja kindlasti soovitan!!!! Väga põhjalik ja hea materjal!!!

Pileteid saab osta SIIT. Kui enam pileteid ei ole saadaval, siis soovitan aegajalt piiluda koolituste lehele või siis jälgida Geelküüned & blogi FB lehte. Lähiajal on see loeng tulemas Saaremaal Kuressaares (16.06.2017) ja pileteid saab osta SIIT. Ning siis alles sügisel Tallinnas ja/või Tartus.

Blogis HÜGIEEN rubriigis leiab tagasisidet erinevatest hügieenikoolitustest.

Aare mu trussikute alla tätoveerimas

Igal inimesel on oma tätoveeringutega omad lood. Kuna olen blogis kirjutanud palju tätoveeringute teemadel, siis mõtlesin hakata jagama lugusid oma tätoveeringutest. Kui muidu inimesed keskenduvad tätoveeringutele, siis ma keskendun ka tätoveerijatele. Ning sellel korral tuleb juttu minu teisest tätoveeringust.  Continue reading “Aare mu trussikute alla tätoveerimas”

Minu kogemus WTF geellakkidega

Kui otsisin tervisele ohutumaid võimalusi küünte kaunistamiseks, siis jõudsin WTF geellakkide infoni ning käisin tootekoolitusel. Lugeda saab SIIT. Kuna need geellakid jätsid väga hea mulje, siis otsustasin tulevikus kindlasti proovida ja nüüd ma selle kogemuse saingi.

Continue reading “Minu kogemus WTF geellakkidega”

Täna ei ole minu päev, tegelikult ka…

Tänane kirjutis tuleb vähe veider, sest ma üritan jagada killukesi oma veidrast päevast. Ega ma muidu seda ei teeks, aga kuna tegemist on ka tätoveerimise teemaga, siis on täitsa paslik vahelduseks kirjutada midagi teistsugust. Vabandan, kui tekst lonkab nagu vana mees. Olen järjest üleval olnud 37 tundi. Jeahh..

26d8d-unhappysmall Continue reading “Täna ei ole minu päev, tegelikult ka…”

Kuninglik näohooldus

Aprillis jäi FB-s silma üks huvitav pakkumine. 28+ vanuses saab ühes ilukliinikus tasuta näohoolduse. Hakkasin asja uurima. Ilukliiniku FB leht oli tühi. Kodulehel oli ilusti olemas protseduuride kirjeldused, kuid puudus hinnakiri. Samas oli info, et esimene protseduur on tasuta. Kuigi olin skeptiline, siis ikkagi saatsin oma andmed teele ja jäin ootama.  Continue reading “Kuninglik näohooldus”

Mida õppisin jumestuskoolitusel – 2.osa

Käisin Bellapierre tasuta jumestamise minikoolitusel ja kirjutan sellest, et mida õppisin mineraalkosmeetikaga jumestamise kohta. Kirjutamisel lähtun sellest, kuidas jumestaja tegi mulle jumestuse kasutades Bellapierre tooteid.

Continue reading “Mida õppisin jumestuskoolitusel – 2.osa”

TASUTA Bellapierre minikoolitus

Peale Bellapierre workshopi külastamist kutsuti mind individuaalsele nõustamisele. Tegelikult on selline minikoolitus kõigile Bellapierre mineraalkosmeetika huvilistele täiesti tasuta ja täpsema info leiab SIIT (jep, ma pean poseerimist veel harjutama).

Mul oli väga hea meel, et mind kutsuti ja sain uuesti kõigega tutvuda. Varem käisin Bellapierre workshopil ja sellest kirjutasin pikemalt SIIN. Continue reading “TASUTA Bellapierre minikoolitus”

Tahan ka tätoveeringuid, aga… ?

Kas mul on tätoveeringuid? Jah, hetkel on 5 tätoveeringut. Arvestades mu tätoveeringute huvi, siis võiks arvata, et mu nahk on paksult tinti täis, aga ei ole. Kas ma soovin tätoveeringuid juurde? Jah.

Kui tätokuradile natuke nahka loovutada, siis varsti ta nõuab nahka juurde. See tätokurat istub mu õlal ja sosistab miskit kõrva ning vahel lausa röögib. Peas hakkavad liikuma ideed ja mõtted, et kuidas tätokuradi isu rahuldada. Continue reading “Tahan ka tätoveeringuid, aga… ?”

TÄTOVEERIJAD EESTIS

Siia lehele kogun kokku Eesti tätoveerijate kohta info, et inimestel oleks võimalik vaadata ja uurida ning leida oma tätoveeringu soovile õige tätoveerija. Jooksvalt parandan ja täiendan. Vabandan, kui mõned lingid ei tööta või info on vale, sest tätoveerimise maastikul koguaeg toimuvad muudatused ning ei jõua kõigega kursis olla. Info koostatud 8.06.2016 ning viimati parandatud 04.08.2017 (parandamine pooleli).

Continue reading “TÄTOVEERIJAD EESTIS”

Happekoorimine – kogemus ja tulemused

Happekoorimine ehk happehooldus ehk keemiline koorimine oli mul päris kaua huviorbiidis ja teadsin, et seda kindlasti soovin kogeda. Nii jõudsingi kosmeetik Evelyn Velströmi juurde. Sain kogeda keemilist koorimist AHA hapetega ja täpsema info leiab kosmeetiku kodulehelt. Edasi kirjutan oma kogemusest ja tulemusest. Continue reading “Happekoorimine – kogemus ja tulemused”

Pese end plastikuga ja saad säravpuhta naha!

Pese end plastikuga ja saad säravpuhta naha – ega see lause väga vale ei olegi, sest pesunuustikud on ju enamjaolt valmistatud plastikust. Kuid piirduks see asi ainult sellega. Mingil hetkel hakkasin märkama erinevates toodetes pisikesi siniseid täpikesi (pesugeelid, koorivad maskid jne). Kuna need hakkasid mind tõsiselt häirima, siis asja uurima hakates selgus, et need on PLASTIKGRAANULID. Võehhhh.

20170415_151402 Continue reading “Pese end plastikuga ja saad säravpuhta naha!”

WHY I TATTOOED MY ENTIRE BODY?

Sattusin SELLELE videole ja teate mis, see on nii naljakas, et ma vaatan seda ikka ja jälle uuesti. Need killud tätoveeringute kohta on nii andekad ja Liza Koshy ongi andekas koomik. Enjoy!

Muidugi tahaks kohe ka kaasa kommenteerida, Continue reading “WHY I TATTOOED MY ENTIRE BODY?”

Kevad saabus ja juuksed lahkusid

Noniih, tehtud, ma olen jälle poolkiilakas. Ja see on juba neljas kevad, kui ma haaran juukselõikusmasina ja ajan oma peanupult pooled juuksed täiesti lühikeseks. Undercut ja sidecut on aastaid naiste seas populaarne juukselõikuse stiil. Mida aeg edasi, seda julgemaks on naised muutunud ja ei pelga loobuda oma kiharatest. Kirjutaks natuke selle lõikuse plussidest ja miinustest.

Continue reading “Kevad saabus ja juuksed lahkusid”

Uus sisustuselement – RIPPUVAD KARVAD

Hommikukohvi näpus tatsasin elamises ringi ja mõlgutasin mõtteid, et mille kallal nokitsema hakata. Tziiizaz, terve elamine on mingeid rippuvaid karvu täis. Kuhu vähegi midagi annab riputada, sealt vaatavad vastu karvad. Juuksepikendused, paruka materjalid, punutud patsid, parukad, kanekaloni pahmakad. Lisaks sokkide küljes lohisevad mingid karvad. Mis toimub? Continue reading “Uus sisustuselement – RIPPUVAD KARVAD”

Mineraalkosmeetika ja Bellapierre workshop

Hetkel jumestamise maailmas seigeldes tekkis tõsine huvi, et mis asi on mineraalkosmeetika ja kuidas sellega meigitakse. Eelnevalt midagi põgusalt olin kuulnud, et on mingid puudrid ja värvipigmendid. Tundus, et see on midagi teistsugust võrreldes tavakosmeetikaga. Teemaga tutvumiseks käisin Bellapierre workshop`il. Continue reading “Mineraalkosmeetika ja Bellapierre workshop”

Külastasin elus esimest korda kosmeetikut

Tegelikult esimest korda puutusin kosmeetikuga kokku Ilumessi külastades, kui sain aparaadipõhise näohoolduse osaliseks. Privaatsusest ja protseduuri nautimisest oli asi väga kaugel, sest kõik toimus messimelus külastajate pilkude all. Seega nüüd ma tõesti elus esimest korda külastasin kosmeetikut salongis ja muidugi tahaks jälle kogemusest pajatada. Continue reading “Külastasin elus esimest korda kosmeetikut”

“Hügieenikoolitus iluteenindajatele”

17457290_1249914078389633_1226721590032841217_n

Lõpuks jõudsin ka Tradehouse´s korraldatud hügieenikoolitusele. Esimesel katsel avastasin info liiga hilja ja grupp oli täitunud. Teisel korral toimus koolitus Tartus. Sain küll registreeritud kuid koolituse päeval 4 tundi enne bussi väljumist andis endast märku kõhugripp ja jäigi minemata. Ja lõpuks kolmandal katsel jõudsingi kohale. Millised on minu muljed?

Continue reading ““Hügieenikoolitus iluteenindajatele””

Saabusid haisevad afropatsid Hiinast

Mõtlesin, et prooviks midagi uut. Afropatse olen endale küll ja küll pununud, aga tekkis soov katsetada juba valmis punutud afropatse, mis kinnitatakse juustesse. Mõeldud tehtud. Kolasin internetis ringi ja jäin oma patse ootama. 18 päeva hiljem saingi õhinalt pakikest avada ning lagedale ilmusid ilusad ja HAISEVAD ombre afopatsid. Pakendit uurides selgus, et need tulid otse Hiinast.

20170322_174445

Continue reading “Saabusid haisevad afropatsid Hiinast”

Postmargid – SAMOA tattoo 1981

Tätoveeringute teemalisi postmarke on maailmas vähe ning minu jaoks on iga leitud tätoveeringu teemaga postmark nagu kullatükike. Ja sellel korral tutvustan uusi kullatükikesi, mis minu tätoveeringute teemalisse postmargikogusse jõudsid.

20170321_104246

Tegemist on Samoa saare postmarkidega aastast 1981. Need margid on minust natuke vanemad, kuid väga heas vormis. Postmarkidel on teemaks samoa tätoveeringud. Continue reading “Postmargid – SAMOA tattoo 1981”

Aparaadipõhine näoprotseduur kahjustas mu näonahka

Mu näonahk sai tunda ultravibratsioonilist nahakoorimist, ultrahelimassaži valgusteraapiaga ja kontrollitavaid raadiosagedusi. Inimkeeli – ma lasin oma näole ligi mingid aparaadid.  Teen kogu protseduurist ja tulemusest kokkuvõtte ning kahjuks minu jaoks lõppes asi ebameeldivusega. Continue reading “Aparaadipõhine näoprotseduur kahjustas mu näonahka”

Mida õppisin jumestuskoolitusel – 1.osa

Käisin Make-Up Studios jumestamiskoolitusel ja koolitajaks oli Elery Artus. Kirjutan sellest, et mida huvitavat õppisin ja panen juurde lingid, et milliseid tooteid kasutasin.

makeup Continue reading “Mida õppisin jumestuskoolitusel – 1.osa”

Sukeldusin jumestamise maailma ning punapeedist sai kaunitar

Ei tea, mis värk on, kuid viimasel aastal ma otseses mõttes torman koolitustele. Mitte elevusest ja ootusärevusest vaid hilinemise tõttu. Kord magan maha õige peatuse või vaatan aadressi valesti ja ronin valesse kohta või lihtsalt unustan ennast poolel teel kusagile. Ja muidugi on alati piinlik ähkides puhkides punetava näoga koolitustele vabandades sisse marssida. Nii juhtus ka sellel korral.

Continue reading “Sukeldusin jumestamise maailma ning punapeedist sai kaunitar”

TATTOO OVERDOSE

Tunnen, et mul on tätoveeringutest tekkinud tõsine üledoos. Ja kohe nii hullusti, et ma ei suuda enam mitte ühtegi tätoveeringut vaadata. Päriselt.  Continue reading “TATTOO OVERDOSE”

Hitleri jälg tätoveeringute ajaloos

Igal teemal on oma ajalugu ja nii on ka tätoveeringutel oma ajalugu. Läbi aegade on tätoveeringutel olnud erinevad tähendused ja eesmärgid. Tätoveeringuid ei ole kasutatud ainult inimeste kaunistamiseks vaid ka inimeste märgistamiseks. Kõige rohkem esines (mõnes kohas siiani esineb) seda vanglates. Kuid sellel korral ma ei peatu tavavanglatel, vaid orjalaagritel ja hävituslaagritel. Continue reading “Hitleri jälg tätoveeringute ajaloos”

Ballett ja tätoveeringud

Aegajal satun nägema balleti teemalisi tätoveeringuid. Alati tekib kohe küsimus, et kuidas on lood balletitantsijate ja tätoveeringutega. Ballett on midagi graatsilist ja puhast ning tätoveeringuid nagu ei sobi sellesse pilti. On erinevaid tantsustiile, mille puhul on täiesti tavaline, et tantsijad omavad tätoveeringuid. Kuid kuidas on lood balletiga? Continue reading “Ballett ja tätoveeringud”

Korea iluoperatsioonide maailm.

(siia kogun kokku Korea iluoperatsioonide videod, lisan juurde, kui miskit huvitavat silma jääb).

Continue reading “Korea iluoperatsioonide maailm.”

Appi, miks ma vaatan inimese lahkamisest videosid?

Mõned nädalad tagasi avastasin ehmatusega, et mu silmad jälgivad arvuti ekraanil elutut inimkeha, mida parasjagu lõigutakse ehk toimus inimese lahkamine. Kuidas ma siia sattusin? Miks üldse selline video on avalikult vaatamiseks? Isver, see inimene ju enne hingas ja elas ning nüüd tema elutut keha hakitakse nagu searümpa tootmises.  Continue reading “Appi, miks ma vaatan inimese lahkamisest videosid?”

Millest ma hakkan kirjutama?

Uuel aastal uue hooga. Millest siis kirjutama hakata? Uurisin vana blogi ja uurisin selle blogi tagaruume ning avastasin, et mul on endiselt paras kaos. Mingist otsast pean seda kaost harutama hakkama ja mõtlesin teha enda jaoks nimekirja, et millest ma lähiajal proovin kirjutada? Ja lugejatel ka hea kiigata, et mida tulevikus siit blogist leiab. Continue reading “Millest ma hakkan kirjutama?”

2016. aasta PARIMAD valitud!!!

Kui aasta lõpp hakkas vaikselt saabuma, siis tuli hakata mõtlema, et kuidas 2016. aasta parimaid tätoveerimise maastikul välja selgitada. Tatoveering.ee leht oli seda eelnevatel aastatel korraldanud ja sellel aastal mõtlesime, et teeme koostööd. Continue reading “2016. aasta PARIMAD valitud!!!”

Kuidas möödus 2016. aasta Bodymodi blogil?

Iga aasta lõppedes on mul kombeks teha kokkuvõtteid, et mis on aasta jooksul toimunud ning mida olen teinud. Sedasi on endal hea ülevaade ja saab paika panna uued sihid ning eesmärgid. Tavaliselt ma teen seda kõike märkmikusse, aga sellel aastal kirjutan lugejatele ka.

Kuidas möödus 2016. aasta Bodymodi blogil? Continue reading “Kuidas möödus 2016. aasta Bodymodi blogil?”

Minu bodymodi jõulud jäid ära

Mina nimetan bodymodi jõuludeks seda, kui inimestele kingitakse või inimesed endale kingivad jõuludeks tätoveeringuid, iluauke, muid keha muudatusi, iluaukude ehteid või venitatud kõrvaaukude ehteid. Eesti inforuumis ma ei ole aastate jooksul seda teemat näinud, kuid erinevates välismaa FB gruppides on see teema alati olemas olnud. Tavaliselt jõulude ajal inimesed näitavad jõuludeks saadud bodymodisid või ehteid.

Continue reading “Minu bodymodi jõulud jäid ära”

Ootan endiselt oma nime!?!

Luristan lõunast kohvi ja närin kuuse kujulisi kaneeliküpsiseid – sellel hetkel tundub elu nii mõnus ja lilleline. Sirvides youtube lõpututes urgastes sattusin ühele videole, mis lõpetas sekundiga minu lillelise hetke – TRANSGENDER NIME VAHETAMISE VIDEO. Isver, ma ju siiani ootan… Continue reading “Ootan endiselt oma nime!?!”

Üritasin nukulikult poseerida ja see katse ebaõnnestus

2016. aasta aprillis käisin fotograafi juures. Siis sai katsetatud nii minu ideid kui ka fotograafi ideid ning selle käigus valmisid igasugused huvitavad pildid.

Üks minu ideedest oli, et ma proovin poseerida nukulikult. Kuna inim-nukkude teema on mulle alati meeldinud, siis tundus huvitav katsetada, et kas ma ka kuidagi suudan ennast nukuks manada. See katse kukkus haledalt läbi ja seda on ka piltidelt näha. Continue reading “Üritasin nukulikult poseerida ja see katse ebaõnnestus”

Eestis on juba kaks Inim-Barbie`t?

Jäi silma värske uudis, et Eestis leiti teine Inim-Barbie, 2015. aasta Eesti Meister bikiinifitnessis Jekaterina Remets. Täpselt aasta tagasi ilmus meediasse meie esimene Inim-Barbie, Powerlifting Barbie. Kas Eesti on hakanud tootma Inim-Barbie`sid või meedia ajab sogast? Continue reading “Eestis on juba kaks Inim-Barbie`t?”

Näide heast ja halvast tattoo heategevusprojektist

10.detsember toimub Pirados Studios heategevuslik tattooprojekt “Heategu Sinu nahal” ja tätoveeringutest saadud tulu annetatakse Peetri Lastekodu noorteleInfo. See heategevusprojekt jäi juba eelmisel aastal positiivselt silma ja kiidusõnad (kvaliteetsed tätoveerijad annavad oma panuse heategevusse)!

Kuid on ka erandeid, mille puhul ma leian, et tätoveerija heategevusaktsioon ei ole päris OK. Vahel harva jääb selliseid nutuseid projekte silma. Viimane oli seotud Pesaleidja heategevusüritusega. Continue reading “Näide heast ja halvast tattoo heategevusprojektist”

Vaatan juuksuri TÄID!

Parasjagu suhtlesin FB vahendusel juuksuriga ja juuksur küsis täpsustavalt üle, et mida ma sooviksin. Selle peale vastasin “Kuna ma olen juba pikalt Teie täid jälginud, siis ma annaks juukse kujundamise puhul vabad käed”. Vastust ootama jäädes jäin kirjutatut vaatama.

Tule taevas appi, mis TÄID ma vaatan? Kiiresti vabandasin, et töid mitte täid. Tegelikult üks viga on veel, juukse kujundamine, ehk ikka juuste kujundamisel.

Continue reading “Vaatan juuksuri TÄID!”

Püsimeigi blogi

Algselt plaanisin pikalt ja laialt kirjutada püsimeigi teemadel, aga see teema on väga mahukas ning siis ma avastasin Püsimeigi blogi ja soovitan inimestel seda lugeda. Väga põhjalikult on olemas kõik teemad, mida tasuks teada enne püsimeigi tegemist.  Continue reading “Püsimeigi blogi”

Silmamunad sahtlis

Podisedes tuhnisin oma sahtlites. Nagu ikka, ma ei leia vajalikke asju piisavalt kiiresti üles.

Laps tuli juurde ja küsis:

“Emme, kas sa otsid oma silmamunasid? Ma enne nägin neid seal.”

“Silmamunasid?”

“Nojah, no need asjad, mis silma surud, need silmad noh.” Continue reading “Silmamunad sahtlis”

“Põhjalik hügieeniloeng iluteenindajatele”

21. novembril tatsasin vihmas ja tuules Laagri kandis, et leida Goodpoint Chemicals OÜ ja jõuda õigeks ajaks koolitusele “Põhjalik hügieeniloeng iluteenindajatele”.  Kui jätta välja, et tõesti asukohta jõudmine ilma autota oli natuke keeruline, siis asi oli seda väärt.

Kindlasti ma soovitan sellist koolitust kõigile iluteenindajatele, iluaugustajatele ja tätoveerijatele. Koolitus oli tõesti põhjalik, nii põhjalik kui see sellise lühikese aja jooksul olla saab. Koolitajaks oli Minna-Mai Bergmann ja ma jäin väga rahule materjalide ja kogu infoga, mida koolitusel jagati. Igatahes kiidusõnad, et selline hügieenikoolitus korraldati ja loodetavasti tulevikus korraldatakse sellist koolitust regulaarselt veel.

Continue reading ““Põhjalik hügieeniloeng iluteenindajatele””

“Kallis (Anu), sa oled kosunud”

Vot see on küll üks tore ja tösine kehakaalu langetamise saade maaelu keskelt. Mõnus saade ja saates osaleja vaikselt pühendus kehakaalu langetamisele. Tulemuse osas – muidugi alati saab paremini, aga tasa ja targu saab ka oma eesmärkide suunas liikuda. Minu arvates oli saates osaleja täitsa tubli.

See saade pani tõsiselt mõtlema, et kui suur on ikkagi inimese geenidel seos kaaluga. Teaduslike uuringute põhjal geenid mõjutavad kehakaalu 40-70%.

Continue reading ““Kallis (Anu), sa oled kosunud””

Transsooliste mälestuspäev

Igal aastal 20-ndal novembril meenutatakse ja mälestatakse transsoolisi, kes on hukkunud vihakuritegude tagajärjel. Homofoobia ja transfoobia on põhjustanud süütute inimeste hukkumisi. Täpsem statistika http://transrespect.org/en/tmm-trans-day-remembrance-2016/. Lisaks üks video.

Continue reading “Transsooliste mälestuspäev”

Mc Donald`s, heategevus ja kleebitavad tätoveeringud

Peale “Kallis (Angelica), sa oled kosunud” kirjutamist seadsin sammud Mäci poole. Tõsi, kirjutisele lisatud burxi pilt ajas isutama ja mulle meenus, et hetkel toimub Mäcis heategevusaktsioon, mis sobib ideaalselt ka blogisse. Uskumatu!

Nimelt Mc Donald`s-ist kleebitavate tätoveeringute ostmisega on võimalik toetada 20-ne haige lapse unistuste täitumist. Saadud tulu läheb fondile Minu Unistuste Päev, mis aitab täita laste unistusi. Continue reading “Mc Donald`s, heategevus ja kleebitavad tätoveeringud”

“Kallis (Angelica), sa oled kosunud”

Saate “Kallis, sa oled kosunud” teise hooaja kolmas osa jõudis eetrisse. Vaatasin seda mitme päeva jooksul mitu korda, et koguda mõtteid. Vaadates saate tagasisidet, siis see on jälle enamjaolt negatiivne.

Continue reading ““Kallis (Angelica), sa oled kosunud””

Ämber pähe ja paneks jooksu, aga kuhu?

Milleks astuda korduvalt ämbrisse? Parem kohe ämber pähe tõmmata ja sedasi ringi kooserdada. Tunduvalt mugavam, sest ämbrisse astudes kunagi ei tea, mis solk seal sees on. Lisaks ämber peas aitab hästi s.tarahe vastu. Jeah. Continue reading “Ämber pähe ja paneks jooksu, aga kuhu?”

Kuidas ma hindan tätoveeringuid ja tätoveerijaid?

Mu käest on väga palju uuritud, et mille põhjal ma otsustan, kas tätoveerija on hea või halb ning mille põhjal ma üldse hindan tätoveeringuid? Proovin selle kuidagi arusaadavalt lahti seletada. Tuleb natuke pikem lugemine. Continue reading “Kuidas ma hindan tätoveeringuid ja tätoveerijaid?”

Suitsetamine röövib noorusliku välimuse

Kõik teavad, et suitsetamine on tervisele kahjulik ja sellel tegevusel võivad olla saatuslikud tagajärjed. Kuigi teatakse riske, siis ikkagi osad ei suuda loobuda sellest ohtlikust harjumusest. On erinevaid programme ja raamatuid aitamaks inimesi sõltuvusest vabanemiseks. Osadele aitab, osadele mitte. Vaja on head motivatsiooni. Kohe annan hea motivatsiooni laksu 😀

Suitsetmine röövib noorusliku välimuse ja muudab suitsetaja enneaegselt vanaks. Continue reading “Suitsetamine röövib noorusliku välimuse”

Kallis (Linda), sa oled kosunud

Uudistevoos nägin “Kallis, sa oled kosunud” uuest osast artikleid ja avastasin, et olin jälle saate maha maganud. Aga ei hullu, internetist saab ju järgi vaadata. Tegelikult tunnistan ausalt, ma parema meelega vaataks “Minu imeline muutumine” uut hooaega, aga seda peab veel usinasti ootama. Seni lepin kaalulangetamise saatega ja loodan näha huvitavaid keha muudatusi. Continue reading “Kallis (Linda), sa oled kosunud”

Rasked kõrvarõngad rikuvad kõrvaauke

Siiani olen pikalt ja põhjalikult kirjutanud venitatud kõrvaaukudest. Kuid kuidas on lood tavaliste kõrvaaukudega? Tegelikult ka tavaliste kõrvaaukudega võib tekkida probleeme ja seda seoses suurte ning raskete kõrvarõngaste kandmisega. Continue reading “Rasked kõrvarõngad rikuvad kõrvaauke”

Eneli COVER-UP STOORI 1.osa

Esimene nendest tattoodest on tehtud umbes 15-16 aastaselt (tätoveerija muidugi mingit vanema nõusolekut vms minult ei küsinud). Teised tätoveeringud tulid suhteliselt väikeste vahedega kohe järgi. Olin noor ja tol momendil olid need tattood minu jaoks lahedad. Aga nüüd, kui sellest on möödas pea 10 aastat, saan aru, et olen oma keha rikkunud tindiplönnidega. Kõik need pildid lähevad ükshaaval üle tegemisele ja loomulikult on see pikk töö ning läheb väga kalliks maksma. Continue reading “Eneli COVER-UP STOORI 1.osa”

Tätoveeringute COVER-UP STOORID

Ma võin blogis lõputult kirjutada, et kuidas tuleks valida tätoveerijat ja mida kõike peaks tätoveeringu valimise puhul silmas pidada. Kuid kas see on piisav? Äkki oleks inimestele vaja midagi visuaalsemat? Ja nii ma otsustasingi luua uue rubriigi, mis keskendub tätoveeringute cover-up teemadele.

See rubriik on mõeldud lugejatele, kes sooviksid jagada oma tätoveeringute cover-up lugusid. Continue reading “Tätoveeringute COVER-UP STOORID”

OMA (Oma Maailma Avardamise) keskus

OMA keskuses toimetab Eesti LGBT (lesbi, gei, bi, trans) info- ja tegevuskeskus. Eesti LGBT Ühing on Eesti LGBT inimeste huvide esindaja. Keskendutakse teavistustööle, haridusele ja eestkostetegevusele ning LGBT inimeste heaolule. Aidatakse suurendada LGBT inimeste eneseteadlikkust ja ühiskondlikku aktiivsust. Pakutakse LGBT inimestele tugiteenuseid ja arenguvõimalisi. Põhjaliku info leiab www.omakeskus.ee ja OMA keskuse FB . Continue reading “OMA (Oma Maailma Avardamise) keskus”

“Kallis (Kristo), sa oled kosunud”

Jah, ka kehakaalu teemad tahavad figureerida bodymodi blogis ja selleks vaatame saadet “Kallis, sa oled kosunud”. Blogis oleval pildil tundub olevat viimaseid kuid rase olev naine. Tegelikult on tegemist mehega, kes saate jooksul kaalu langetamise asemel kaalu kasvatas.

Continue reading ““Kallis (Kristo), sa oled kosunud””

Venitatud kõrvaaukudest loobumine ja kõrvanibude taastamine.

Viimasel aastal päris paljud soovivad loobuda oma venitatud kõrvaaukudest. Seda jääb silma nii vastava teemalistes gruppides ning foorumites kui ka youtuuberite seas. Aastaid tagasi õhinaga tehti videosid oma kõrvaaukude venitamisest kuid nüüd järjest tehakse videosid sellest, et otsustatakse loobuda.

Loobutakse erinevatel põhjustel.

KÕRVAAUGUD HAISEVAD Continue reading “Venitatud kõrvaaukudest loobumine ja kõrvanibude taastamine.”

UV-valgusega helendavad kehamaalingud ja minu esimene avalik toiletselfi

Mis on pildil? Jep, see on minu esimene avalik toiletselfi 😀 Siiani ma alati imestan, et miks küll inimesed jagavad oma vetsuselfisid ja ennäe imet, ma teen ka nüüd seda. Istusin pimedas vetsus UV-lambiga ja üritasin pilti teha kehamaalingust.

Tätoveeringutega paralleelselt on mu huviorbiidis kehamaalingud ja astusin läbi TradeHouse koolituskeskusest, et tutvuda UV-valguses helendavate kehavärvidega ja nendega kehamaalingute tegemisega. Continue reading “UV-valgusega helendavad kehamaalingud ja minu esimene avalik toiletselfi”

Ravivad kõrvarõngad ja kirurgiline teras – MÜÜT ?

Rahvasuus liigub jutt, et on olemas ravivad kõrvarõngad. Viimasel ajal kuuleb sellist juttu harva kuid vanasti oli see teema väga aktuaalne. Kõrvaaukude tegijad rõhutasid, et panevad värsketesse kõrvaaukudesse ravivaid kõrvarõngaid. Lisaks on veel jutud, et kõrvas teatud kohtadesse auke tehes saab ravida migreeni ja parandada silmanägemist. Kas see kõik vastab ka tõele? Continue reading “Ravivad kõrvarõngad ja kirurgiline teras – MÜÜT ?”

Ee, vot mis juhtub, kui arvuti saab kohvikahjustuse!

Arvuti katastroofi tõttu ma ei saa blogida ja siis lihtsalt tuima näoga surfan youtube nurgatagustes. Nagu ikka, hakkad vaatama ühte asja ja siis paar tundi hiljem avastad ennast kes teab mis videosid vaatamas. Ja nii ma vaatasin öösel kell 4 kuidas mehed ennast meigivad. Ja kui hoolega nad svammitavad oma nägu 😀

Ja see on vaid üks näide. Viimastel päevadel ma olen ikka väga kummalisi asju vaadanud (ikkka väääääga kummalisi). Ja kõik selle tõttu, et ma ei saa blogi kallal nokitseda. Continue reading “Ee, vot mis juhtub, kui arvuti saab kohvikahjustuse!”

UV-valgusega helendavad tätoveeringud

Aastaid ringleb sotsiaalmeedias ilusaid pilte tätoveeringutest, mis helendavad UV-valguse käes. Kahjuks selliste tätoveeringute puhul on suured riskid. Kasutatavates tätoveerimise värvides on aineosakesed, mis on inimese organismile ohtlikud. Need värvid ei ole heaks kiidetud FDA poolt. Tegelikult ühtegi tätoveerimise värvi ei ole FDA poolt heaks kiidetud. Heaks on kiidetud värvid, mida kasutatakse loomade märgistamiseks. Continue reading “UV-valgusega helendavad tätoveeringud”

Sissejuhatus “Hair TATTOO” teemadesse

Enne, kui hakkan oma “hair tattoo” kogemustest pajatama, teen väikese sissejuhatuse teemasse. Nimelt “hair tattoo” omab erinevaid tähendusi. Tihti see tekitab inimestes segadust ja vahel kiputakse vaidlema, et mis on õige ja mis mitte.

Continue reading “Sissejuhatus “Hair TATTOO” teemadesse”

Ilumessi võlu ja valu – iluprotseduurid

Mess ILU SÕNUM 2016 sügis (14-16.10.2016). Teine päev.

Messile läksin ühe protseduuri jaoks kuid enne ja pärast protseduuri heitsin põgusa pilgu messil toimuvale. Ok, tegelikult enne protseduuri otsisin koos sõbrannaga pool tundi õiget kohta, sest esimesel päeval peale aja broneerimist kiiruga lahkudes unustasin meelde jätta boxi asukohta. Ja messil oli ju meeletult palju neid boxe. Rahvast oli tunduvalt rohkem võrreldes esimese päevaga. Kogu see sumin ja sagimine oli väsitav. Selle melu keskelt leidsin ikkagi miskit huvitavat enda jaoks.

Continue reading “Ilumessi võlu ja valu – iluprotseduurid”

Elu24 intervjuu Piradose tätoveerijatega

Mul on alati väga hea meel, kui meedias kajastatakse tätoveerimise teemalisi artikleid ja videosid. Tätoveeringud on muutunud väga populaarseks ja seda enam tuleks sellest teemast kirjutada ning rääkida. Kogemustega tätoveerijad oskavad välja tuua olulise info, mida inimesed peaksid tätoveeringu soovi puhul teadma ja arvestama.

Elu24 intervjuu Piradose tätoveerijatega (siit leiab video). Continue reading “Elu24 intervjuu Piradose tätoveerijatega”

Ilutoodete foobik ILU MESSIL

Mess ILU SÕNUM 2016 sügis (14-16.10.2016). Esimene päev. 

Põgusalt olin selleks ürituseks ette valmistunud. Eelnevalt uurisin, et kes on messil esindatud ja kust kohast saan ammutada enda ning blogi jaoks olulist infot. Külastasin üritust eesmärgiga koguda harivat infot.

Mess avati 10.00 ja mina jõudsin kohale 11.00. Ma veel mõtlesin, et ehk nii vara ei ole palju rahvast ja saan rahulikult uurida. Kuid ma eksisin. Naiste hordid liikusid üritusele ja juba ka ürituselt ära. Müstika. Continue reading “Ilutoodete foobik ILU MESSIL”

Ilustandardid ja tätoveerimine KOREAS

Grace Neutral Explores Korea’s Illegal Beauty Scene (soovitan vaadata).

Väga huvitav on uurida ja vaadata, et millised on maailmas eri paigus ilustandardid ja mida inimesed teevad, et nendele standarditele vastata. Korea on esirinnas iluoperatsioonide osas. Täiesti normaalne on see, et juba noored saavad kooli ajal või kooli lõpetamiseks kingituseks iluoperatsioone. Samas tätoveerimine on keelatud ja illegaalne. Continue reading “Ilustandardid ja tätoveerimine KOREAS”

Internetist ilutoodete ostmise riskid!

 

Tänapäeval on väga lihtne osta interneti kaudu erinevaid tooteid laiast maailmast. Kuid selle tegevusega kaasnevad riskid, mille peale tavaliselt ei mõelda. Continue reading “Internetist ilutoodete ostmise riskid!”

JAMSU – nägu vette ja ongi veatu meik?

Internetti on vallutanud uus meikimise trend “JAMSU”. Kogu asja võlu seisneb selles, et meiki tehes tuleb mingi hetk sukelduda näoga 30neks sekundiks veega täidetud kaussi ja tulemuseks on veatu meik. Mnjaa. Sellele üllitisele koperdasin youtubes meikimise videosid uurides. Ok, lõpuks olen aru saanud kontuurimisest ja küpsetamisest. Ja nüüd ma pean veel nägupidi kaussi sukelduma, et saada ilus ja veatu meik? Tziizaz Continue reading “JAMSU – nägu vette ja ongi veatu meik?”

Ma tunnen ennast vanana.

Viimasel ajal on mu bodymodi teekond kulgenud mööda ilumaailma radasid. Külastan erinevaid nahahoolduse ja ilu teemalisi koolitusi. Naha hooldamine, naha masseerimine, naha turgutamine. Uurin tooteid ja kodukasutajale mõeldud näohooldusaparaate. Lõpuks olen jõudnud otsaga meikimise maailma.

Ja teate mis, kogu selle asja peale ma tunnen, et ma olen vana. Continue reading “Ma tunnen ennast vanana.”

Sellised ongi venitatud kõrvaaugud

Kui muidu inimesed hommikul kohvi kõrvale loevad uudiseid või naudivad hommikusööki, siis minu hommikud on kindlasti midagi muud. Avan arvuti, panen kohvitassi lauale ja heidan pilgu maailmas toimuvale. Värsked tätoveeringud, värsked skarifikatsioonid, paranevad haldjate kõrvad, mõned ekstreemsemad muudatused. Muidugi sinna vahele ebaõnnestunud iluaugud, mädanevad kehamuudatused jne. Et siis jah, sellised on minu hommikud ja mis seal salata, ka päevad. Eks ma hakkan vaikselt neid hommikuid siia blogisse tooma 😀

14470514_10157848180825179_7817127076773554539_n

Tänasesse hommikusse sattus selline pilt – venitatud kõrvaauke võrreldakse toiduga. Continue reading “Sellised ongi venitatud kõrvaaugud”

Ma ei pesnud juukseid kuu aega…

Mis juhtub siis, kui ei pese juukseid kuu aega? Kohe kirjutan sellest. Tõesti ma ei planeerinud seda katset ja kõik sai alguse sellest, et suvel tervislikel põhjustel ma ei saanud oma pead pesta. Youtubes olen korduvalt näinud videopostitusi inimestest, kes pesevad pead väga harva või ei pese pead aastaid. Tundub utoopiline ja kohati arusaamatu. Me oleme harjunud sellega, et pea pesemine on elementaarne tegevus hügieeni eest hoolitsemisel. Samas on selle teemaga ka ehk liiale mindud ja liiga sagedane pea pesemine on jälle teine äärmus. See selleks, edasi kirjutan sellest kuidas ma terve kuu istusin pesemata juustega. Continue reading “Ma ei pesnud juukseid kuu aega…”

Silmaümbruse hooldamine

Siiani ma ei ole oma silmaümbruste hooldamisele piisavalt tähelepanu pööranud. Kasutan väga harva meiki ja olen arvanud, et piisab lihtsalt pesemisest ja kreemitamisest. Kuid viimasel ajal peeglisse vaadates olen muutunud murelikuks. Silmad on tihti paistes, nahk on tuhm või punetav ning näole on tekkinud kortsudest rägastik. Midagi peaks ette võtma aga mida? Internetis kolades leiab igasuguseid õpetusi ja soovitusi. Tooteid on nii meeletult palju, et keeruline on aru saada, et mida oleks vaja ja mida mitte. Juhuslikult jäi silma “Silmaümbruse erihoolduse koolitus” ning loomulikult käisin asja uurimas ja teen pisikese kokkuvõtte. Continue reading “Silmaümbruse hooldamine”

“Septum piercing” ja NOHU

“Septum piercing” on iluauk, mis tehakse ninavaheseinas olevasse pehmesse osasse. Mina olen harjunud ütlema septumi iluauk või septumi auk. Sellest iluaugust oleks palju kirjutada ja tulevikus seda ka kindlasti teen, kui hakkan käsitlema erinevad iluauke. Kuid hetkel olen saanud korraliku nohu ja tahaksin kirjutada ühe mõnusa tatise postituse nohust ja septumi august. Continue reading ““Septum piercing” ja NOHU”

Waist trainers ehk piha treenijad

Ikka ja jälle satub mu FB uudistevoogu Naiselik.ee waist trainerite reklaam ning alati ajab see mind tõsiselt muigama. Kuna minu käest on korduvalt küsitud arvamust sellel lehel müüdavate waist trainerite kohta ja üldse taolitse asjade kohta, siis kirjutan sellel teemal pikemalt. Continue reading “Waist trainers ehk piha treenijad”

Maori tätoveeringu muster postmargil

Postkastist vaatas vastu ümbrik. Tänapäeval ju käib kirjavahetus arvuti teel ja ümbriku leidmine postkastist on ikka väga haruldane nähtus. Muidugi mitte siis, kui on jälle mingi reklaam või kampaania viisakalt ümbrikuga postkasti poetatud. Igatahes olin kohe elevil, et oo, see on vist see, mida ma põnevusega ootasin. Jõudis kohale neljas postmark minu tätoveeringute teemalisse postmargi kollektsiooni. Jeeeei. Continue reading “Maori tätoveeringu muster postmargil”

Klaaspärlimäng ehk klaasist pärlite tegemine

Okapi galerii klaasistuudios toimuvad Leekpõleti õpitoad algajatele. Osalejad saavad algteadmised leekpõleti tehnika kohta ja õpivad tegema pärleid. Ning kui inimesel on huvi asja edasi õppida, siis kogutakse huvilistest kokku grupp ning õpetatakse edasi. Esimene tutvumise hind on 20 eurot ja edasi grupis osaleja kohta 25 eurot. Samuti on võimalik võtta individuaalset õpet. Kunagi tulevikus kirjutan pikemalt, et miks ja kuidas mina sattusin klaasikunsti tegemise maailma ning kuidas see omakorda mu bodymodi blogiga seotud on. Hetkel kirjutan oma esimesest kogemusest klaasikunsti tegemisel. Continue reading “Klaaspärlimäng ehk klaasist pärlite tegemine”

Üübersexikad kummikindad

Minu bodymodi asjade kollektsiooni kogunevad ikka igasugused kummalised asjad ja noo see leid on kindlasti üks veidramaid. Kummikindad, millel on tätoveeringute elemendid peal. Huvitav, kes küll sellise idee peale on tulnud 😀 Continue reading “Üübersexikad kummikindad”

“Soolisus” minu blogis

Soolisus ja seksuaalsus – mis need on? Miks ja kuidas inimesed korrigeerida sugu? Milliste murede ja probleemidega ollakse siis silmitsi? All oleval pildil on näha, kui palju teemasid mahub TRANSGENDERi vihmavarju alla. Kuna mu blogi käsitleb erinevaid keha muutmise vorme, siis selle vihmavarju alt miskit jõuab ka minu blogisse. Alustasin seda teemad vanas Ly Body Modi Blogis ja jätkan sama suunda ka siin.

transgender-umbrella

2015 aasta alguses käisin ühel huvitaval üritusel/koosviibimisel – mille teemaks oli soolisusContinue reading ““Soolisus” minu blogis”

Ohtlikud kemikaalid meie ümber ja meie sees

Ohtlike kemikaalide teemasid olen jooksvalt oma blogides käsitlenud. Paratamatult ikka ja jälle jõuan erinevate teemade uurimisega ohtlike kemikaalideni ja kuidas need meie organismi tegelikult mõjutavad. Ja nüüd sain oma teadmisi täiendada info- ja filmiõhtul, kus käsitleti hormoonsüsteemi häirivate kemikaalide teemasid. Ettekande tegi professor Mattias Öberg Rootsist, doktor Ülle Jakovlev Eesti Endokrinoloogide Seltsist ja dotsent Tiina Elvisto Tallinna Ülikoolist. Lisaks näidati filmi UNDERKASTELSEN ja kindlasti soovitan seda vaadata (kahjuks ma hetkel leidsin ainult esimese poole inglise keeles).

Lisaks olulist infot leiab MÕTLE MIDA TARBID. Kindlasti soovitan uurida. Continue reading “Ohtlikud kemikaalid meie ümber ja meie sees”

Bodymodi reportaaž – Street Mirror Expo 2016

Tätoveerimise maastikul toimus väga oluline üritus – Street Mirror Expo 2016. Üritus, mis tõi kokku tätoveerijad ja tätoveeringute huvilised. Seda üritust ootasin suure huviga ja teen väikese ülevaate sellest üritusest läbi bodymodi blogi silmade. Continue reading “Bodymodi reportaaž – Street Mirror Expo 2016”

Hügieen tätoveerimisel ja iluaugustamisel

Tätoveerimise ja iluaugustamise puhul on hügieeni osa VÄGA OLULINE. Ning järgnevaid linke soovitan uurida. See on oluline, et tätoveerijad ja iluaugustajad ning tätoveeringute ja iluaukude saajad ei riskiks oma tervisega. Tihti jääb silma, et inimesed ei mõtle hügieenile piisavalt ning lasevad oma nahale teha tätoveeringuid ja kehasse auke riskides oma tervisega. Võtke aega ja lugege läbi. Continue reading “Hügieen tätoveerimisel ja iluaugustamisel”

Nõelameetod VS püstolmeetod

Toon välja info, mida mulle on õpetatud ja mida olen aastatega õppinud. Aukude tegemiseks kasutatakse nii nõelameetodit kui ka püstolmeetodit. Proovin välja tuua mõlema meetodi plussid ja miinused lähtudes minu teadmistest ja mida maailmas õpetatakse.  Continue reading “Nõelameetod VS püstolmeetod”

Studex system 75 – ei ole õige asi aukude tegemiseks.

Täna juhuslikult sattusin ühte FB gruppi ja ma sain shoki, kui järjest nägin kuulutusi, et pakutakse teenust – püstolmeetodiga Studex system 75-ga aukude tegemine kõrvadesse, kõrvakõhresse ja ninasse. Ohjahh, nüüd ma siis tean, kust kohast jõuavad minuni inimesed, kellel on olnud probleeme peale selliste teenuste külastamist. Teate, ma olen sõnatu. Continue reading “Studex system 75 – ei ole õige asi aukude tegemiseks.”

Tätoveerimine on kallis lõbu

Ikka ja jälle inimesed otsivad tätoveerijaid hinna järgi. Soovitakse saada odavalt. Osad lausa otsivad kodus tätoveerijaid, sest need teevad odavamalt kui salongis tätoveerijad. Kuid inimesed ei mõtle sellele, et kui tehakse odavalt, siis järelikult tätoveerija hoiab kuludest kuidagi kokku, sest tätoveerimine ise on tegelikult väga kallis lõbu. Kirjutan järgneva oma vaatenurgast, sest hetkel ma olen selles asjas sees.  Continue reading “Tätoveerimine on kallis lõbu”

Kummalised täto videod ja kohutavad tätod

Iga paari kuu tagant on mul kombeks vaadata üle Eesti tätoveerijate töösid. Kiirematel perioodidel vähemalt poole aasta tagant kindlasti. Sedasi on mul hea ülevaade, et mis meil toimub ja mis taset keegi teeb. Eriti hästi on näha, kas mõni kehvem tätoveerija on vahepeal edasi arenenud või mitte. Continue reading “Kummalised täto videod ja kohutavad tätod”

Street Mirror Expo

Street Mirror Expo toimumiseni ei olegi enam palju aega jäänud.

Vaikselt hakkab infot tulema, et kes, kus, mis ja mida.

street

Ürituse info leiab

https://www.facebook.com/events/1031499183632590/

 

Kuidas ma ennast tätoveerisin

Minu jaoks on alati olnud müstiline see, et kuidas inimesed suudavad ennast tätoveerida. See on kuidagi mõistuse vastane. Ennast tätoveerides tuleb ju ise endale haiget teha ja selle barjääri ületamine tundub nii keeruline. Kui kunagi hakkasin rohkem uurima tätoveerimise kohta, siis olin kindel, et ma ei ole võimeline seda tegema. Kuid aastad möödusid ja seda enam tekkis mul tunne, et kuna tasa ja targu tätoveerimist õpin, siis on loogiline, et peaksin ikkagi selle katse läbi tegema.Nii ma ootasin seda aega, kuni olen selliseks sadomasohistlikuks tegevuseks valmis. Eesmärgiks oligi omal nahal kogeda enda tätoveerimist masinaga kui ka käsitsi. Continue reading “Kuidas ma ennast tätoveerisin”

“Norma” ja juuksepikenduste maailm

Sofi Oksaneni romaan “Norma” jõudis minuni tänu selle raamatu tõlkijale, keda ma juhuslikult tunnen. Kui ta parasajagu seda raamatut tõlkis, siis mainis mulle põgusalt, et tõlgitavas raamatus on juuksepikenduste teema sees. Muidugi peale seda infot põnevusega ootasin selle raamatu ilmumist. Miks?

Aastaid tagasi uurisin põhjalikult juuksepikenduste teemasid ja katsetasin enda peal erinevaid juuksepikendusi – tresspikendused, mikro-loop pikendused, clip-in pikendused, teip-in pikendused. Continue reading ““Norma” ja juuksepikenduste maailm”

Odavad tätoveeringud

Ikka ja jälle jääb silma, et inimesed ostivad tätoveerijat selle järgi, et kes teeks odavalt tätoveeringut. Inimeste jaoks on oluline odavus.

NII EI TOHI SUHTUDA TÄTOVEERINGU SAAMISSE!

Tätoveering on terveks eluks. Ma saan aru, et tarbekaupa vaatame, et saaks poest võimalikult odavalt. Ja tavaliselt see odav on ikka päris jama.

Aga miks tätoveeringute puhul ei tasuks otsida tätoveerijat ja tätoveeringut hinna järgi? Continue reading “Odavad tätoveeringud”

Peel-off aluslakk (maha kooritav maniküür)

Kui ma tegin küünelakikuhilate eksperimente, siis ikka ja jälle küsiti – kuidas sa need kuhilad maha võtad/võtsid? Ma võtsin need kuhilad maha ühes tükis väga kerge vaevaga ja ei kasutanud küünalakieemaldajat! Tundub uskumatuna? Asja nimi on Peel-off aluslakk/aluskiht (peel off base coat). Continue reading “Peel-off aluslakk (maha kooritav maniküür)”

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑