Miskit minust

Tere,

Mina olen Ly Aurely ja  Te olete sattunud Bodymodi blogisse.

Jah see on kummaline sõna – bodymodi. Tegelikult on inglise keeles väljend bodymodification ehk keha modifitseerimine ehk keha muutmine. Kuid tõlkeid on keeruline kasutada ja nii ma olen hakanud kasutama sõna bodymodi. Siis on inimestel lihtsam aru saada, millest ma ikka ja jälle kirjutan/räägin.

Minu huviks on kõik see, mida inimesed välimuse ja keha muutmiseks teevad. See on väga lai valdkond. Alates lihtsamatest ajutistest muudatustest, lõpetades tõsiste kehamuudatustega. Iluaugustamine ja iluaugud; tätoveerimine ja tätoveeringud; skarifikatsioonid ja õiged bodymodi teemad; iluoperatsioonid ja iluprotseduurid; grimm ja jumestus; huvitavad juukselõikused ja juuksevärvid; afropatsid ja rastapatsid; parukad ja juuksepikendused; piha treenimine ja korsetid; püsimeik jne.

Ütleks nii, et olen uuriv ja õppiv blogija. Blogis kajastan oma teadmisi, oma mõtteid, oma katseid ja oma kogemusi bodymodi teemadel. Seega võib leida lugemist seinast seina. Täpselt seda, mida ma just parasjagu uurin, õpin, analüüsin või mille otsa juhuslikult koperdan.

Minu bodymodi blogi erineb õigetest bodymodi blogidest, sest olen haaranud kõik teemad, mis puudutavad inimese keha muutmist ja välimuse muutmist. Ja kuna ma hetkel tunned, et Eesti inimesed ei ole veel valmis õigeteks bodymodi teemadeks, siis üritan kirjutada igapäevasematest välimuse ja keha muutmistest ning selleks sukeldusin ilumaailma. Suurt rõhku olen pannud tätoveeringute teemadele, sest see on muutumas iga aastaga aina populaarsemaks ning on näha, et inimesi oleks vaja rohkem harida. Tätoveerimise maastikul 2015. aasta parimate valimisel valiti see blogi 2015. aasta teoks, et ehk ikka ajan õiget rida. Samuti põhjalikult keskendunud kõrvaaukude venitamisele, iluaugustamisele ja ehete materjalidele.

Ja kogu seda kummaliselt looklevat teekonda jagan lugejatega. Ja kindlasti kõige huvitavam osa on kogemustel. Kohati olen katsejänes, et saaksin kogeda ja analüüsida. Algselt blogisin endale, et mul oleks järg, et mida juba olen uurinud ja õppinud ning mis teemad on ees ootamas. Kuid mingist hetkest mõtlesin, et ehk mu kirjutised on abiks teistele ja nii ma blogiga kapist välja astusingi. Bodymodi blogi saab sellel suvel juba 3 aastaseks ja siin platvormil olnud 1 aasta. Vanast blogist on veel palju materjale ümber tõsta, aga küll ajaga jõuab.

Tere tulemast Minu maailma ja loodetavasti leiate huvitavat ning harivat lugemist!

Kui on küsimusi ja vastuseid blogist ei leia, siis alati võib küsida. Kui ma ei oska vastata, siis ehk oskan suunata. Blogi ei kajasta kõiki mu teadmisi, sest ma reaalselt ei jõua nii palju kirjutada kui palju ma igapäevaselt uurides, õppides ja toimetades juurde õpin.

Kontakt: lyaurely@outlook.com või  FB.

Advertisements